Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A beszállókártyáért valóban...

A beszállókártyáért valóban fizetni kell, ha a reptéri becsekkolásnál kérjük ki?

Figyelt kérdés
Hamarosan repülni fogok, és hallottam olyan információkat, hogy a beszállókártyát előre, online ki lehet nyomtatni, mert ha helyben kérem a becsekkolásnál, akkor fizetni kell érte. Így van ez?

2015. aug. 29. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudod akkor nyomtasd ki. Bár nekem sosem kellett fizetni mikor csak az útlevelem adtam oda, de lehet, hogy csak szerencsém volt.
2015. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik légitársaság.
2015. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

NEm tudok mást tanácsolni, neki kell veselkedned és elolvasnod azt a visszaigazolást, amit a foglaláskor kaptál.

Tudom, sok betű, de hidd el nem fáj.


A fapadosok felkínálják a lehetőséget, hogy ingyen becsekkolhatsz otthonról, vagy fizetsz amiért az ügyintézőjüket feltartod (mellesleg keményen az időddel fizetsz te is, hogy ott vacakolnak veled a sorban). Ez teljesen fair ajánlat, elvégre a francnak van kedve azért sorba állni, ha ezt otthonról pár kattintással megcsinálhatja.


Aztán vannak hagyományos légitársaságok, melyeknél becsekkolhatsz otthonról, vagy reptéri terminálokon át, esetleg sorba állhatsz csak azért, hogy ezt az ügyintéző tegye meg helyetted. Náluk ez ingyen van.

2015. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A visszaigazolást elolvastam már, köszönöm a tanácsot! Nem találtam infót erről, ezért gondoltam, hogy itt megkérdezem.
2015. aug. 29. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
mi az a "becsekkolásnál", mert én még nem hallottam ilyen magyar szót!?
2015. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, kérlek gyakorold az olvasást.

Tudom nehéz lesz, de fuss neki még egyszer annak az emailnek.

2015. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Melyik lègitàrsasàg?
2015. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt már bonyolult megírni.
2015. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nem találtam infót erről, ezért gondoltam, hogy itt megkérdezem."


Akkor miért nem kerestél/kértél tájékoztatást? :)

Mennyivel szebben hangzik a magyar szó!

2015. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez a hallottam ezt azt ez oriasi. Ebbol lesznek a ketfeju tehenek. Felteszem hogy ilyen nagytudasu emberek a ket fo f0stalicska legitarsasag egyikevel repul, nesze neked, itt a Wizz Air [link] "Reptéri utasfelvétel díja a repülőtéren" itt meg a Ryanair [link] "Beszállókártya Újrakiállítási Díj" . Normalis legitarsasag nem szorakozik ezzel, ezert (sem) vagyok hajlando egyikkel sem repulni. Tudom, tudom, olcso, miegyeb, akkor is f0stalicska mindketto.
2015. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!