Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Online utasfelvétel után, ezt...

Online utasfelvétel után, ezt az üzenetet kaptam, mi a teendő?

Figyelt kérdés

"EZ NEM BESZÁLLÓKÁRTYA!

Beszállókártyája átvételéhez a repülőtéren

menjen a Wizz Air utasfelvételi pulthoz.

Megjegyzés: Az utasfelvételi pult 40 perccel a

menetrend szerinti indulás előtt bezár.

Az ülőhelye adatait tartalmazó beszállókártyát a

pultnál nyomtatják ki díjmentesen."


Leakartam tölteni a Pdf fájlt, hogy kinyomtassam majd a beszállókártyát, de helyette ezt az üzenetet kaptam, bár ez is pdf formátumban volt. De érdekes módon csak az odaútnál volt ilyen, a visszaútra vonatkozó beszállókártyát letudtam tölteni. Az odaútra vonatkozó beszállókártyát tényleg majd a reptéren kell kérni és ingyenesen kinyomtatják? De valamit biztos kérnek majd amivel igazolnom kell magam nem? Vagy ezt a Pdf-et is ki kell nyomtatni amin a fenti üzenet van?



2015. nov. 2. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ugyan nem irod hogy mivel es hova utazol (koszi), de en arra gondolok hogy:


a) csak odafele viszel csomagot, amit ugye le kell adj, amikor is meg fogod kapni a beszallokartyadat


b) olyan legitarsasaggal jossz haza olyan repterrol, ahol automata a csomagleado rendszer, igy ott ha feladtad a borondodet mar csak egy blokkot fogsz kapni rola, es ezert engedte kinyomtatni a beszallokartyat


Ezt a fentit nem kell kinyomtatni. Odafele a szemelyi igazolvanyod/utleveled eleg lesz az azonositashoz.

2015. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja bocsanat, latom mar hogy Wizz Air. Tovabbra is lehetseges mind az "a", mind pedig a "b" verzio:)
2015. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Odafele meg visszafele is viszek csomagot. Meg itt nem a csomaggal van a gond, hanem az ülőhellyel van valami. Olvastam, hogy más is kapott hasonló üzenetet és ez lehet azt jelenti, hogy nem lesz hely a gépre?
2015. nov. 2. 21:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Vannak legitarsasagok akik eloszeretettel adnak el tobb jegyet a jarataikra mint amennyi hely van, de a fapadosokra nem jellemzo. Fapados jaratokra tovabba nincsen helyjegy.


De nem ertem egyebkent hogy mi a problemad? "Beszállókártyája átvételéhez a repülőtéren menjen a Wizz Air utasfelvételi pulthoz. " Le van irva, hogy mi a teendo.

2015. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De van helyjegy mert a visszaútnál megadták pontosan az ülés helyét. Értem én mi a teendő csak eddig még nem volt ilyen, hanem mindig kitudtam nyomtatni az oda meg visszautat is. Csak attól félek, hogy azért nem adták meg az odaútnál az ülés helyét mert nincs már hely a gépen, és nem akarok úgy járni, hogy a reptéren derül majd ki, hogy nem tudok felszállni/vagy másik géppel kell mennem...
2015. nov. 2. 21:40
 6/13 anonim ***** válasza:
A helyjegy azt jelenti, hogy te valasztod ki, hogy hol szeretnel ulni...
2015. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, de a visszaútnál a besszállókártyán rajta van pontosan az ülés száma, pedig én nem választottam semmit.
2015. nov. 2. 21:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Honnan-hová utazol?
2015. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És mikor?
2015. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Budapest-London Luton
2015. nov. 2. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!