Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Alhatunk a reptéren?

Alhatunk a reptéren?

Figyelt kérdés
Ha nekem reggel 6.10kor indul a gépem,de ugye előtte már 2 órával be lehet csekkolni,de nekem az első buszom olyan fél7re ér be BPre,akkor alhatok a reptéren,hogy elérjem a gépet?

2016. máj. 12. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. A jobb reptereken vannak is ilyen csendes szobák kialakítva. Az már más kérdés, hogy olyan kényelmetlen, hogy átlagember ott képtelen aludni.
2016. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, ezek az "csendes szobák" (szép nevén Lounge) első osztályú utasoknak és VIP (kiemelt fontosságú személyeknek van fenntartva). A borsós ára benne van az illető méregdrága repülőjegyében. Téged oda nem nagyon engednek be, ha mégis bejutnál, egy erre való pincér udvariasan, de határozottan távozásra szólít fel.
2016. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol. Én sem engedhetem meg magamnak az első osztályt, meg a privilege passt, turista osztályon utazom, és több helyen is használtam ilyet (Singapore, Katar, stb.).

De a földön is szoktak aludni emberek a reptéren, meg a váróban a székeken. Ez ilyen helyen teljesen természetes. Bár kétségtelenül baromi kényelmetlen, de a menetrend nem egyénre szabott.

2016. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Taxi?
2016. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat kedves utolso,bizti nem fizetek 20 ezreket fizetni taxiert.😝😝😝
2016. máj. 17. 21:08
 6/8 A kérdező kommentje:
*nem fogok fizetni
2016. máj. 17. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt nem tudtam milyen messze vagy. :) Csak az elővigyázatosság kedvéért gondoltam. Viszont ha ott alszol, akkor mindenképp úgy ülj/feküdj, hogy egy kamera telibe vegyen, mert különben simán meglophatnak.
2016. máj. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miért pont a reptér? Utcán, Blahán is aludhatsz a csövesek között.
2016. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!