Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Holnap utazok Angliába és két...

Holnap utazok Angliába és két csomagom van, egy bőrönd ami nagyméretű kézipoggyász/amiért ugye fizettem h vihessem/ és még szeretnék egy 35x30x10 (szóval egy kisebb laptoptáska méretű) poggyászt vinni a kezembe és ezt díjmentesen felvihetem a gépre?

Figyelt kérdés
/Wizzair-rel/
2016. júl. 21. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Kézipoggyászod egy darab lehet. Vagy egy kicsi ingyen, vagy egy nagy pénzért.
2016. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2016. júl. 21. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vettél elsőbbségi beszállást, akkor vihetsz a kézin kívül 1 kicsi táskát is. Ha nem, akkor csak a nagy kézit!
2016. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 3-asnak köszönöm a pontosítást!
2016. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyaralni vagy dolgozni jössz ki? Ha nyaralni akkor szerencsés vagy mert most végre napos, esőmentes jó idő van. 25-30 fokok voltak az elmúlt napokban, még pár napig ilyen csodás idő lesz. Ha dolgozni akkor nem a legjobb mert a melóhelyen meleg van :)
2016. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!