Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki már ment Budapestről...

Aki már ment Budapestről Montréálba úgy, hogy Münchenben és London (Heatrowban) is átszállt az segítene?

Figyelt kérdés
Mindig abban a terminálban szállok le ahonnan indulok tovább. Nem tudom merre kell mennem,miken kell átmennem.A feladott poggyászt viszik nekem vagy nekem kell megkeresnem és odavinnem a kapuhoz? Honnan látom majd és mikor hogy melyik kapuból indulok?

2016. júl. 28. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindig követed a "transferring passenger" vagy hasonló feliratokat. Nem tévedsz el, ha valami nem tiszta, segítenek a reptéren dolgozók, de minden ki van táblázva. Gyakorlatilag minden reptér "hülyebiztos".(ne vedd magadra!)


Az hogy a csomagodat átrakják-e az attól függ, hogy egyben vetted-e a jegyet, (tehát Budapest-Montreál) vagy pedig szakaszonként. Ha egyben, akkor nincs dolgod, csak átszállsz, csomagodat intézik. Ha szakaszonként, akkor minden reptéren felveszed, feladod, becsekkolsz, stb, mindent előlről.

2016. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!