Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik fapados légitársaságról...

Melyik fapados légitársaságról vagy jó véleménnyel és melyikkel voltak negatív tapasztalataid?

Figyelt kérdés
Kérem a válaszolókat, hogy bővebben fejtsék ki, hogy miért az a véleményük, ami. (Pl. személyzet viselkedése, poggyászokkal kapcsolatos szabályok, várakozás körülményei, egyéb dolgok színvonala.)

2016. szept. 17. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

AirAsia: magas színvonalú profi fapados, jó a support

Norwegian: kicsit hosszadalmas volt a késés miatti kártérítés behajtása, hiányos tájékoztatás amúgy nem rossz

Személyzet, szabályzat stb mindkettőnél jó volt.

2016. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Én mentem eggyel,az lezuhant,azzal ne menj!
2016. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha feltetted a kérdésedet, alapvetően sok homárt olvashattál, és abba a kategóriába tartozik, aki a fotelből magyarázza a világot.

Fogalmad nincs róla, mit jelent a fapados (az utazást veszed meg, és minden más extra), halvány lila gőzöd nincs arról, hogy lényegében mindegyik fapados teljesen korrekt szolgáltatást nyújt.

Fiingod nincs róla, hogy ezek a cégek alapból korrektebbek és jobbak, mint sok agyon sztárolt légitársaság.

2016. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a wizzékkel jó tapasztalatom van, más fapadossal nem repültem még.
2016. szept. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem minden légitársaság jó!

Az a lényeg,hogy felülsz a gépre és elvisz oda,ahova szeretnéd.Akinek meg luxus igényei vannak,vagy extra igényei ,akkor nem fapadost választ,meg akkor megveszi a business jegyet stb.

Ha eltörik vagy elveszik egy poggyász az meg nem is a légitársaság hibája,mert a reptéri dolgozó pakolgatja meg a reptérhez tartozó kolléga címezi fel a poggyászt.

Késések vannak fapadosnál és nem fapadosnál is.


Egyébként meg nekem tök mindegy a személyzet,mert nem történik semmi közöttük,amire azt tudnám mondani,hogy na milyen szemét vagy bunkó vagy nem segítőkész itt a személyzet.Főleg fapadosnál,ott felszállok a gépre,leülök a helyemre,majd felállok és leszállok.:D

2016. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Nekem Extra Igényeim vannak! SZeretném ha nem zuhanna le!
2016. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!