Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyivel előbb szoktál a...

Mennyivel előbb szoktál a reptérre érkezni csak kézipoggyásszal, illetve feladandó poggyásszal is, ha már online becsekkoltál?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak kézipoggyásszal maximum egy órával indulás előtt szoktam kiérni, de van, hogy 40 percnél is kevesebb időm van. Feladandó poggyásznál általában 2-2,5 órával előbb ott vagyok a sorok miatt, de ez extrém ritka, idáig 3x vittem feladandó poggyászt, amikor Európán kívülre repültem.

Még soha nem késtem le gépet, pedig havonta repülök.

2016. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1,5 óra, 2 óra
2016. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, mikor indul a gép. Hajnalban pl. kevesebben várnak a biztonsági ellenőrzésre. A hivatalos előírás fél óra, de azért érdemes minimum egy órát ráhagyni, megér ennyi az idegeskedés elkerülése.
2016. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 teelapo ***** válasza:
Mindkét eset előfordult velem külföldön: rossz vonatra szálltam a reptérre menet, illetve a reptérre vivő busz lerobbant az autópályán és másik buszt küldtek. A 30-40 perc jó itthon, de ekkor nincs biztonsági tartalék az extrém esetekre. Hazafelé útnál Inkább 1-2 órát tervezek, mert ha kint maradok le a gépről, azt nehezebb "megoldani", és ott nagyobb esélye van az eltévedésnek is a reptérre menet.
2016. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!