Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen személyi okmányok...

Milyen személyi okmányok szükségesek a repülőn való utazáshoz?

Figyelt kérdés
Angliában élek, most először utazom repülővel haza (busszal jöttem ki). Elég csak a személyi igazolványom vagy elkérhetik az útlevelemet is?

2016. dec. 2. 07:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert ilyenkor mindig elgondolkozom azon,hogy az ilyen emberek az elmúlt lassan 13évben hol éltek.....
2016. dec. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel belepsz a schengen zonaba, ezert elozetes elbiralt vizumra lesz szukseged (egeszsegbiztositassal!).



Remelem, egyszer lesz egy hulye, aki ilyeneket kerdezget, es nekiall vizumot intezni maganak :'DDDD.

2016. dec. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdéseken nem tudom, hogy mosolyogjak, vagy elképedjek, hogy vannak még akik 13 év alatt nem voltak képesek

1. a GOGGLE-t hazsnálni

2. híreket olvasni

2016. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: szerintem te maradj, ahol vagy.
2016. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Repülővel is ugyan azok az okmányok kellenek, mint a buszon. Személyi és útlevél egyaránt elfogadott.
2016. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan országba utazol, ahova elég a személyi, akkor természetesen repülős utazásnál is elég a személyi.
2016. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert Anglia úgy hírlik kilép az EU-ból (vagy már meg is tette) és lehetséges a személyi nem lesz elég hanem útlevél szükséges. Nemrég vettem észre hogy az úlevelem lejárt itt pedig sokkal drágább mint otthon.

A cinizmusból nem kérek, ez az oldal azért jött létre hogy kérdéseket tegyenek fel akinek nem tetszik ne válaszoljanak.

Az Internetes baromságokban nem hiszek amik terjednek.

2016. dec. 2. 14:31
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
"Anglia úgy hírlik kilép az EU-ból (vagy már meg is tette)..." - igen, azt latjuk, hogy nem hiszel az internetes baromsagokban :D. Ha valoban igy lenne, akkor nem fogalmazodnanak meg ilyen es ehhez hasonlo kerdesek egy union beluli utazaskor.
2016. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Azt, hogy nem hiszel az internetes baromságokba még nem kell ennyire ostobának lenned.

Angliában élsz? Én is. Tudod lehet eddig nem tűnt fel neked de Angliában is árulnak újságokat, van BBC hírcsatorna. Ezeket mind elérheted Angliában, és akkor már tájékozott is lennél a napi helyzetekről. Arról is tudnál, hogy az új miniszterelnök még nem indította el a brexit tárgyalásokat. Arról is tudhatnál, hogy ha a parlament vagyis az alsó és felsőház is elfogadja akkor kezdik el a kilépést az Unióból. Ez legalább 2 éves folyamat ha nem több. Sőt az is lehet, hogy a parlament úgy dönt,nem lépnek ki, és minden marad a régiben.. Várjunk csak!!! Te tudod, hogy már nem Cameron az elnök??? Mert, hogy nem hiszel az internet baromságokban, és nem jársz utána a napi híreknek..

Komolyan, nem bántásból, de ki az aki a mai világban ennyire nincs képben ami körülötte történik??

2016. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Pont azért tettem fel ezt a kérdést mert nem hiszek az Internetes baromságokban, ha hinnék eleve nem kérdeztem volna semmit hanem elhiszem.

Mivel mindent szkeptikusan fogadok, így inkább utána járok mindennek.

Örülök hogy neked ennyi időd van olvasgatni és televíziót bámulni, valaki dolgozik napi 12 órában.

Azt hogy Anglia kilép az EU-ból nem a neten olvastam hanem TV-ben hallottam (nagy ritkán ha melóhelyen belenézek).

Ahelyett hogy összeolvasnék mindent (mert a lényegről kevés helyen írnak) egyszerűbbnek láttam itt feltenni a kérdést és várni értelmes válaszokat.

Örülök nem otthon élek, ennyi rosszindulatú keserű emberrel nem találkoztam még mint otthon (a kinti magyaroktól óva is int mindenki).

2016. dec. 2. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!