Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tudom, hogy buta kérdés, de...

Tudom, hogy buta kérdés, de sose repültem még és egy olyan dolog érdekelne hogy csatos pothajam van, ami azt jelenti fém kis csatok vannak a hajamba ezzel atengednek a kapun, vagy érdemes más módszerrel megcsinaltatni?!

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Kitepik helyben, tovestol az osszeset. Vagy nem repulsz.
2017. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

Csatok helyett használj pillanatragasztót.

:)

2017. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%

A póthajjal vigyázni kell, mert gyors a repülő, és ezért nagyon lobog.

Mindig tekerd majd fel az ablakot.

2017. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

:D :D :D Marhák :)


Komolyan: talán besípolsz, de akkor áttapogatnak, látják hogy nincs robbanóöved, aztán annyi, repülhetsz. Minek tetted más ember szőrét a fejedre, olyan undi a gondolat.

2017. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom szőke a haj.......
2017. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Most szerintetek erre voltam kiváncsi?!, tisztában vagyok vele, hogy nem fogjak kitépni és hogy attól függetlenül felszallhatok, de mivel még nem utaztam repülőn így nem tudom az ottani rendszert, mivel az ékszereket és egyéb fém eszközökre besípol ezért féltem attól, hogy esetleg megnehezíti a belepesemet.
2017. febr. 16. 11:14
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ékszer? arra nem sípol be, hacsak nem valami félkilós fux.
2017. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem arany és ezüstre gondoltam, itt ilyen nehéz mindenkinek a felfogása 😂😂 fém!!! Latom itt normalis választ nem kapok a kérdésemre, hulye kérdésre hulye választ alapon?! Engem ez érdekelt volna, ugy gondoltam egy ilyen kerdezos oldalon lesz olyan aki ott dolgozik és megtudja ezt nekem válaszolni! De latom itt csak magatokat szorakoztatjatok a idióta válaszokkal! Jò szórakozást Nektek! 😂😂👍🏼
2017. febr. 16. 11:34
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
igen, megnehezitheti. Felreallitanak aztan kezi keresovel kutatnak majd a fejed korul.
2017. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Be fogsz sipolni, de amugy nem problema, max ket lehetoseg van :

- vegigvezetik rajtad a scannert es meglatjak hogy ott sipol

- levetetik veled, ahogy az osszes ekszert, orat, ovet, cipot stb.


A melltartom is be szokott sipolni, azt meg soha nem vetettek le. Mondjuk igaz, hogy Europaban a legtobb helyen nincs elzart helyiseg hogy levetkozz. Amerikaban van, a tesomnak a fejkendojet pl mindig levetetik (ortodox zsido, ezert hord fejkendot)


De a pothajjal elofordulhat, plane hogy a femcsat lehet eles, ami alkalmas lehet pl szurt / vagott seb okozasara.


Ha nem akarsz problemat es nem akarod hogy levetessek veled a beszallas elott, akkor szerintem ne utazz pothajjal.

2017. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!