Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülésnél a kistáskát hogyan...

Repülésnél a kistáskát hogyan ellenőrzik?

Figyelt kérdés

A kézipoggyássz mellé felvihető kisebb táska méretét hogyan ellenőrzik le? Raynair-nél 30*20*20 lehet. Amit én akarok vinni 33*28*10

Mi történik, ha nagyobb? Nincs kisebb ilyen kis táskám. Ebben is alig férek el. Vagy arra gondoltam, hogy a kézipoggyászba teszem üresen, és keresnem kellene valami méretnek megfelelőt. Bár most ezért nem igazán szeretnék venni.


2017. febr. 20. 05:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy fém keret, amibe be kell tenni. Áll ott egy emberke, és figyeli. Ha nem fér be, akkor fel kell adnod, és fizetni kell érte.
2017. febr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első elmondta, van két fém keret - egy a nagynak, egy a picinek. A picivel többnyire nem foglalkoznak, de ebből ne vonj le mélyebb következtetést.
2017. febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fix méretre kötöttél szerződést, el is fogadtad azt. Mégis mi nem érthető?
2017. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy áll emberke. Sosem raktam bele a táskámat a keretbe. Szemmértékkel megnézik, ha nagynak tűnik, akkor megkérnek, hogy rakd bele.
2017. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És szerinted én nem ugyanezt mondtam? Vagy csak kötözködni akarsz? Ott állnak, és mondják, hogy rakd bele. Igen, valóban lehet a Kérdező az az 1% szerencsés, aki megússza, mert nem veszik észre, hogy nagyobb, épp nem is tetetik bele szúrópróbaszerűen sem, vagy nem lesz ott senki, mert épp kávéznak...

Igen, akkor vigyen csak nagyobbat, aztán vagy szerencséje van, vagy megszívta.

Anyám, borogass.

2017. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!