Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a hogy Ryaniar milyen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint a többi fapados. Mire vagy kíváncsi?
2017. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
fapad, milyen lenne? Ha kényelmesen akarsz utazni annyiért amennyiért foglaltad a jegyet, nem akarsz semmi fennakadást, rád vert plusz költséget stb akkor utazz a Lufthansával. Csak az nem visz el Görögországba 50k-ért.
2017. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Össze se tudom számolni, hányszor repültem velük.. Olyan, mint a többi fapados. Mire vagy pontosan kíváncsi?
2017. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Fapados. Kispárna a popó alá, akkor nem megy bele szálka.
2017. márc. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kérdésem lényege az lett volna mivel fapados géppel még nem utaztam csak a másikakkal Mennyire megbízható milyen szigorúak a csomag súlyával kapcsolatban. A járatoknál mennyire pontosak az indulások.Ja és nem görög bemegyek😀
2017. márc. 15. 08:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szigorúak a csomag súlyával? Hát annyira szigorúak, hogy tartsd be a szabályokat. Ha nem tartod be, akkor fizethetsz és még csak fel sem lehetsz háborodva.


A feladott poggyászt mindig fel kell tenni a mérlegre, ott megmérik. Ha több fizetsz. Nem azt mondom, volt már olyan, hogy 9 dekával voltam a 15 kiló fölött, arra semmit sem mondtak, de ha mondtak volna gyorsan kiveszek egy valamit és zsebre teszem. De azért azt ne gondold, hogy fél-egy-két kilók fölött szemet fognak hunyi. Otthon mérd meg a bőröndöd súlyát és nem ér majd meglepetés. Mondjuk én kint a reptéren is átmegyek a szalag alatt és felteszem egy éppen nem használt pultnál a mérőre, akkor még tudok variálni, ha ne adj isten nem stimmel, nem a sorban kell imádkozni, hogy engedjék át utána meg hisztizni, ha be akarják tartani a szabályokat amivel egyetértettem.


A felvihető poggyászt pedig szintén tartsd be. Van, amikor nem nézik, vagy nem mindenkinek, de téged az se fog vigasztalni, ha a tieddel épp lebuksz és fizetsz. Szépen le van írva a honlapjukon, meg a beszállókártyádon is rajta a méret. Tartsd be. Mikor kimégy a reptérre van kitéve ketrec még mielőtt a biztonsági ellenőrzésre sor kerülne és ott bele tudod próbálni a bőröndöt hogy megfelel-e a méret. Ha nem, még variálhatsz.


És igen, betartatják azt is, hogy csak a kereke a fogója az anyám kínja. Nem hobbiból, hanem azért, mert senkit se fog vigasztalni, ha túlméretes kézipoggyászod miatt nem lehet lecsukni az utasok feje fölötti csomagtartó rekeszt, mert épp csak a fogója lóg ki, aztán majd agyonüt valakit útközben.

2017. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod én is így gondoltam hogy ilyenek szabályok.
2017. márc. 16. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Szidják sokat a ryanairt, de csak a szádbarágják a szabályokat tényleg. A foglalás után, mikor közeledik az időpont, akkor is emaileket küldözgetnek, hogy csekkoljál be online ingyen, hogy ne kelljen a reptéren fizetni, szádba rágját mekkora csomagot vihetsz stb. Szóval tényleg csak aki tök barom, az nincs tisztában azzal mit szabad és mit nem. Aztán csodálkozik, ha fizettetnek vele.


Én még sokat nem késtem velük, 15-20 perc volt a max. de az is már a napi utolsó járatnál, mert náluk úgy van, hogy megindulnak kezdéskor a gépek, aztán valahol leszállnak, utasok le, gyors tankolás, takartítás, következő garnitúra fel és mennek tovább. Erre nem hagynak sok időt, hogy minél kevesebbet álljon a gép, mert ugye addig se termeli a pénzt. Aztán ez megy egész nap, így nem csoda, ha a végére összejön egy kis késés szerintem. De én úgy általában úgy vettem észre, hogy ha késéssel is indulunk, akkor is ha már fent vannak, akkor tolják neki és elég sokat beszoktak hozni út közben belőle. De lehet csak mindig szerencsém van. Nekem pl. még a kézimet nem mérték sose, azt se tudom hol csinálnak olyat. Minden más ismerősöm meg mondja, hogy milyen szigorúan nézik.

2017. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod😀 Szép jó éjszakát kívánok!
2017. márc. 17. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Borzalmas, de olcsó.
2017. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!