Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan jutok ki a pozsonyi...

Hogyan jutok ki a pozsonyi repülőtérre?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még Pozsonyban. Segítene valaki hogyan jutok ki a repülőtérre a Mlynské Nivy buszpályaudvarról? Hol tudok jegyet venni a helyi járatra?

2017. márc. 18. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Átszállásal. Ezen a linken minden rajta van, a jegyet automatában veszel, vagy újságárúsnál, de a buszállomáson az ablaknál is. 90 centes jegy az egész útvonalra érvényes.

[link]

2017. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még annyit: a buszállomáson eléggé kaotikus a helyzet, mert két helyről indulnak a járatok. Esetleg kérdez rá.
2017. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót! Egyébként sokan beszélnek magyarul Pozsonyban? Vagy inkább angolul lehet kérdezni, ha szükséges?
2017. márc. 18. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Pozsonyban alig élnek magyarok, legalábbis más határközeli településekhez képest. Az angollal többre mész.
2017. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. márc. 18. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Pozsonyig hogyan-mivel jutsz el? Én is keresem rá a lehetőséget,transfer majd 60 ezer,privát transfer 120!
2017. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ahhhhh! Én Győrből megyek busszal, mindössze 10 Euroért, már le is foglaltam. Amúgy Bp-ről is indul busz, vonat.
2017. márc. 18. 23:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom,de az egyik buszjáraton azt írja nincs hely,a másik még nem tudja a menetrendet. Reggel 8-ra kell ott lenni az a baj. Délután indulna,egyszerűbb lenne!
2017. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
01.00 órakor indul busz pl. Győrből, utána 8.30 a következő. Vagy elmész az éjszakaival, vagy Pozsonyban alszol és reggel indulsz a gépre. Én így szoktam csinálni, mert sokszor van úgy, hogy túl korán vagy túl későn megy a repcsim.
2017. márc. 18. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!