Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair kézipoggyász +1cm?

Ryanair kézipoggyász +1cm?

Figyelt kérdés
A megengedett kézipoggyász méret elméletileg 55*40*20 cm, de az én bőröndöm 56*17*34 cm-es. Mennyire veszik szigorúan? A poggyász mérő dobozkák pontosan 55*40*20-asok, vagy picit nagyobbak?
2017. márc. 19. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel sz.rrágó az összes légitársaság, tuti, hogy komolyan veszik.
2017. márc. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ezért adtam el egy csere bőröndöt,amit a légitársaság adott! Nem mertem kockáztatni.10-15 ezer büntetés vagy otthagyod a bőröndöt. Vigyél,vegyél kisebbet vagy cseréld el! Igaz,nekem még soha nem mérték,de bizony volt akinek betettették a dobozba és ment a bünti!
2017. márc. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


21,2 x 41,2 x 58 cm de az 58cm az nem egészen annyi mert van az alján két rúd.

2017. márc. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem orbitálisan nagy, nem fogják belepróbáltatni a sizerbe. Viszont lutri ugye, mert lehet, hogy kiszúrják és megkérnek, hogy rakd bele. Ha nem kemény, össze tudod nyomni akkor nincs probléma. Ha tényleg nem megy bele, a Ryanairnél 17 ezer ft a büntetés.

(Amúgy ha a teteje lóg ki egy centit, az senkit nem érdekel)

Egy repteres

2017. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz fizetni akkor legyen pont annyi. Lehet hogy itt felengedik, visszafelé meg már nem. Lehet hogy oda se meg vissza se, az meg mér nem olyan olcsó dolog.
2017. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma bővebben utánnajártam, és valóban nagyobb a bagagge sizer. Ietve a szélességet nézik inkább, a hosszúságnál nem bajlódnak az 1cm-n.
2017. márc. 20. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!