Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha rövid az átszállási idő...

Ha rövid az átszállási idő tényleg nem fogják átrakni a bőröndömet a másik gépre?

Figyelt kérdés
Azt írják itt sokan hogy ha én el is érem a gépet, a csomagot biztosan nem fogják tudni átrakni. Ez igaz?
2017. ápr. 19. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, de a szállásodra meg fog érkezni, vagy mire a géped landol.


Unokatesóménak veszett el mondjuk bőrönd - hálisten "csak" a kislányok ruháival -, de két nap múlva hívták őket, hogy meglett és menjenek be érte Ferihegyre.

2017. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nagy eséllyel igen. nekem pl. LA-ből BUD-ra, FRA-n keresztül elég volt 1 óra, a bőröndömnek nem
2017. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mi van? Napokig a cuccaim nélkül leszek?
2017. ápr. 19. 17:06
 4/15 anonim ***** válasza:
igen, anélkül. majd utánad küldik.
2017. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
OK, akkor teszek el ezt azt a kézibe.
2017. ápr. 19. 17:25
 6/15 vonószenekar ***** válasza:

Nekem tavaly Atlantába nem érkezett meg a csomagom . A légitársaság már a repülőtéren adott egy kártyát, amin ha jól emlékszem 50 vagy 100 dollár volt. Miután 2 nap múlva sem érkezett meg, azt mondták vegyem meg magamnak a legszükségesebb ruhákat, rakják el a blokkokat, küldjem el a másolatokat, kifizetik. Kb 1 hét alatt megjött a pénz. Ezenkívül az itthoni biztosítók is fizetett .

5 nap múlva hozták a szállodába a bőröndöt, hogy meglett .

Másnap indultunk tovább, szerencsém volt.

2017. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Milyen rovidsegu atszallasrol beszelunk, es milyen utvonalon? Ettol fugg a helyes valasz igazabol.
2017. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Függ miért kell a csomag. Én utaztam versenyre a csapattársamnak meg elveszett a csomagja, így az egész versenytől vissza kellett lépnie. Na ilyenkor a pár száz Euros kártérítés nem ér semmit. A gond az, hogy kéziben tilos vinni a sportszerem (esetemben korcsolya), így ha nem érkezik meg a csomag akkor kb. indulhatok is haza. Szóval ha nagyon fontos dolog miatt kell, akkor nagyokat lehet bukni ha elveszik.
2017. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel nem. A kártérítés és problémakezelés légitársaság kérdése, óriási a tól-ig. Sajnos érkezéskor emiatt plusz idő a bejelentés, ha szerencséd van kiviszik a szállodába, vagy hazaérve a lakcímedre, ha szemetebb a cég, akkor csak szólnak, hogy menj ki érte saját költségen a reptérre elcseszve vele egy napodat a nyaralásból. Mi már átéltük mindkét szélsőséget, nincs egyértelmű tapasztalat.
2017. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

BUD-BRU-GVA, Brussels Airlines.

45 perc az átszállás. De valószinűleg úgysem érem el a csatlakozást, mert ahogy néztem minden nap késve szállt fel a brüsszeli járat.

Reméljük a következő járatra már át tudják rakni.

2017. ápr. 19. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!