Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha online becsekkolok,45...

Ha online becsekkolok,45 perccel az indulás előtt kiérkezni necces?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 19:22
 1/10 anonim válasza:
Attól függ melyik reptér és van e feladando poggyaszod
2017. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Liszt Ferenc és nincs.
2017. ápr. 19. 19:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmit nem viszek.
2017. ápr. 19. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Légitársaságtól is függ, a fapadosok kb indulás előtt 50 perccel nyitják meg a beszállítást, más légitársaságok 20-30 perccel korábban. (Ha fapadossal még mondjuk Angliába, nyugodtan ráérsz, mert buszos beszállítás lesz, amit később kezdenek)
2017. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért minimum 1 órát szerintem akkor is hagyj rá, ki tudja, mennyit kell várni a biztonsági ellenőrzésnél, vagy becsipog-e nálad a műszer (néha akkor is random jelez, ha nincs semmi nálad).
2017. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eleg sokszor repulok, valtozatos napszakokban es napokon, de szerintem 10-15 percnel meg sosem tartott Ferihegyen a biztonsagi ellenorzes, az utan levo passport controllnal meg sort meg eletemben nem lattam, szoval ha en is ilyen minden nelkul megyek 45 perc boven eleg.
2017. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz, kozvetlenul a repter mellett? Ha nem, azt is kalkulald bele, hogy utkozben tortenhet valami, aprobb baleset, elromlik a jargany, stb. 1.5 oranal kevesebbel csak akkor szamolj, ha acelbol vannak az idegeid, es nem baj, ha lekesed a gepet.
2017. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem necces. És tényleg nem azért, mert Lisztferin órákig kellene sorban állni, hanem mert ha jön vmi Putyin, kimarad egy 200-as vagy kigyullad egy kocsi s reptéri felüljárón, akkor båszhatod.
2017. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Norman Bates ***** válasza:

Azt is kalkulald bele, hogy indulas elott 30 perccel a wizzair bezarja a kaput. Hiaba van meg a gep a repteren, te mar nem szallhatsz be.

Nezd meg a jegyen a kapuzaras idopontjat is, ne csak az indulaset.

A bizt ellenorzesnel is baszakodhatnak, miert ne?

45 a tenyleges felszallas elott ersz oda akk eselytelen. (Kapuzaras elott 45 perccel meg oke)

Ismeros pont most jart igy, nem engedtek fel kapuzaras utan pedig a gep meg 20 percet a repteren volt...

2017. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Túlvagyok rajta. Elvileg elég. Egyébként airberlin. Mivel semmit nem vittem magammal, a biztonsági ellenőrzésnél nem tudnak mibe belekötni. Bár ez olyan út volt, hogy ha lekésem sincs gond, senkinek nem tanácsolom, azért kicsit hamarabb menjetek ki, de nekem nem volt gond.
2017. ápr. 30. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!