Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a titka, és hol találhatok...

Mi a titka, és hol találhatok ennyire olcsó repülőjegyeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az elmúlt napokban több utazgatós oldalt nézegettem, és feltűnt, hogy a kommentekben ilyen 20-30 ezres repülőjegy árakról ír mindenki. Ugyanazokra a helyekre én viszont csak 100 ezres jegyeket találok, akárhol nézem.

Hol lehet olcsó repjegyeket találni, illetve mi a titka az ekkora árkülönbségeknek? Elég kezdő vagyok ezen a téren, eddig csak egyszer repültem, azt is a cég intézte, ahol dolgoztam.

Ma pl Gran Canaria volt az, amin megakadt a szemem, de oda is 110e a legolcsóbb jegy, de az egyik csoportban valaki azt írta, hogy találtak 26-ért is, de már azt is sokallták. Ennyire rossz helyen keresgélnék?



2017. ápr. 23. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A tipikus nyaralóhelyekre, ahová ritka a járatsűrűség nehebb olcsó jegyet venni, főleg főszezonban. Gran Canaria is ilyen. A "titok" csak annyi, hogy a fapados jártokat kell nézegetni nagyon gyakrab, illetve rugalmasnak kell lenni az időpontot illetően. Érdemes lehet a FB-on feliratkozni utazós oldalakra, onnan is lehet ötleteket, jó ajánlatokat kinézni.
2017. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon olcsó jegyeket (fő)szezonon kívül, hétköznapi járatokra lehet kifogni. És jó korán kell foglalni, vagy elkapni valami akciót. Fapadosok saját oldalait érdemes nézegetni. Idei nyárra már nem tudsz jó áron jegyet venni, esetleg last minute kevésbé felkapott helyekre.
2017. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetlen titka van, neki kell állnod és keresned. Kanárira valóban voltak és lesznek 7000 forintos jegyek. De ez csak úgy megy, ha becsukod a gyakorikérdések oldalát, és nekilátsz magad keresgélni.
2017. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy 2 hónappal a repülés előtt lehet a legolcsóbban megvenni a jegyet.
2017. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!