Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az internetes utasfelvétel...

Az internetes utasfelvétel (Wizzair) végén le tudom menteni pendrive-ra a beszállókártyát, hogy később nyomtassam ki?

Figyelt kérdés
Nincs nyomtatóm,ezért kérdezem,hogy egyből tudnám nyomtatni vagy olyan fájl,hogy le tudom menteni a gépemre akár.
2017. máj. 17. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Kapsz egy .pdf fájlt e-mailben vagy letöltöd rögtön a foglalasi folyamat végén egy linkről és elmented. De az is bőven elég ha a vezetéknevedet és a foglalási kódot tudod, hozzá tudsz jutni a beszállókártyához.
2017. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, le tudod menteni a pdf-et, illetve bármikor hozzá lehet férni a Wizzair weboldalán is.

Sőt a legtöbb reptéren okostelefonon is be lehet mutatni a passwallet alkalmazásban, ki sem nyomtatni.

2017. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Viszont nem ablak melletti hely lett, ez direkt ilyen szívás, hogy még fizessünk is az ülőhelyért ?
2017. máj. 18. 18:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint ha ablak melletit szeretnénk .. .
2017. máj. 18. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár nekem sorsolt már ablak melletti helyet is.
2017. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!