Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A wizzair csinál overbookingot?

A wizzair csinál overbookingot?

Figyelt kérdés

Ma vettem repülőjegyet szerdára, de csak hétfőn fogok tudni becsekkolni, mert csak akkor lesz meg az új személyim. Sajnos kéri az útlevél vagy személyi igazolvány adatait, szóval most még nemtudom megcsinálni az online check-int. A baj márcsak az, hogy néztem s már csak 13 szabad hely van. Attól féllek, hogy hétfőig elfoglalják az összes helyet és én nekem nemjut hely. A kérdés az, hogy a wizzair megszokta csinálni azt, hogy több helyet ad el,mint ami van?

És ha elfogy az összes normál hely, akkor a rendszer felajánlja pl. a nagyobb lábteres helyeket ingyen? Vagy ez hogy működik?

Nagyon féllek, hogy nemlesz helyem.


2017. máj. 18. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom csinál-e overbookingot, de azt már tapasztaltam, hogy az üléstérkép, nem a valós foglaltságot mutatja. Szerintem nem kell emiatt aggódni.
2017. máj. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Aki az útlevél, vagy a személyi igazolvány adatait megadja INTERNETEN keresztül, az egyszerűen HÜLYE!


Erre már tényleg nem tudom mit mondani..

2017. máj. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

"Aki az útlevél, vagy a személyi igazolvány adatait megadja INTERNETEN keresztül, az egyszerűen HÜLYE!"


A Wizz Air-nek adja meg, nem Csalo Csabanak. :D Szerinted ha szemelyesen csekkol be, nem ugyanabba az informatikai rendszerbe kerulnek be a szemelyes adatai?

2017. máj. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
#2 olyan bonyolút dolog ez a internet, nem szabad sehováse kattintani meg nem szabad dolgokat megadni, mer ellophassák aztat! Ugye, he?!!
2017. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a 2. nem egy troll lenne, akkor azt mondanám, hogy elnyerte a nap hülyéje címet.
2017. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Wizzairt nem ismerem, mert minket elkerül, de akkor sincs gáz, ha elfogynak a jegyek. Kapsz kártérítést, amiből akár normál társasággal is elutazhatsz aznap. :D

Pár hete egy Tenerifére induló gépnél volt vicces sztori.

Check-in pult előtt kígyózó sor. Végig sétált csekkoló néni, és hangosan kérdezte, hogy ki utazik Tenerifére. 2 utasnak önként le kellene mondani az utat 600 euróért cserébe. Volt jelentkező bőven. Még másik járatra is. Kérdezték, hogy csak Tenerife? :D

2017. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!