Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Napozáshoz kakaovaj tombrol...

Napozáshoz kakaovaj tombrol tapasztalatok? Naptejjel is érdemes használni?

Figyelt kérdés
Tengerpartra megyek nyaralni, tehát meg ha szolizok is és életemben nem égetem le, fogok használni naptejet. Nem tudom, hogy igyis megéri e kakaovajtombot venni vagy a naptej miatt felesleges.

#napozás #kakovaj
2017. máj. 20. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A kakaóvajban nincs fényvédő, tehát nagyon le tudsz égni tőle, főleg a tengerparton.
2017. máj. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De van, de max 8-as faktorú. Nem linkelgetek, írd be Googlebe, keress rá. Te írtál erről tegnap is kérdést?

Ez attól függ, milyen a bőröd. Tengerparton azért kell a fokozottabb védelem, naptej mellett nem érdemes. Ha olajat használnál ilyesmi faktorszámmal, azt lecserélheted erre. De a kakaóvaj sima bőrápolásra is nagyon jó, testápoló helyett, így ha nem használod el napozáshoz, később sem kell kidobnod.

2017. máj. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jólesik használd, de a biztonsági előírást tartsd be, vagy tedd be a feladott csomagba. :D

Kategória: Repülés, repülőjegyek.

2017. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt mondom, hogy naptejet mindenképpen használok. Azt nem tudom, hogy melle ér e valamit a kakaovajtomb, hogy érdemes e hasznalni
2017. máj. 22. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!