Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hely elcserélése más utassal?

Hely elcserélése más utassal?

Figyelt kérdés

Történt, hogy a Ryanair engem a gép elejébe ültetett le, míg barátnőmet a legvégébe...


Mik a tapasztalatok, hajlandóak emberek elcserélni a helyüket a fapadoson? Mi van akkor, ha beülök másnak a helyére?



2017. máj. 21. 17:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Te mit csinálnál, ha a moziban más ülne a helyere??!
2017. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
*helyedre
2017. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Emberfüggő.

Én ha egyedül utaznék, és engem kérnél meg a cserére, és az ülésed nem a budi mellett, vagy nem egy hisztiző gyerek mellett van, akkor természetesen cserélnék veled helyet. De ha a párommal utazunk, és a 3 üléses székben a harmadik utas a barátnőd, akkor nincs az a könyörgés, hogy én vagy a párom külön üljön.

Szóval helyzet függő. Mindenesetre ne számíts arra, hogy valaki átadja a helyét. Azt, meg, hogy te csak úgy odaülj a másik ülésre nem teheted meg. Mivel a rendszerben nem odaszól a jegyet.

Csak egy kérdés? Miért nem foglaltatok le ülést? Lehet a ryanair-nél is.

2017. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Biztonsági okokból nem ülhetsz más helyre csak oda ahová a jegyed szól. Az esetleges balesetnél így tudják azonosítani az utasokat.
2017. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
esetleg a stewardessek tudnának segíteni ilyen helyzetben nem?
2017. máj. 21. 18:26
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem valószínű, hogy foglalkozzanak a problémáddal. Erre nincs idő, főleg egy fullos gépen.
2017. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Értem, az én helyem nagyobb lábtérrel rendelkezik és a gép legelejében van, remélem eltudom cserélni majd...
2017. máj. 21. 18:42
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem lehetett helyet választani? Vagy elfelejtettétek? Már nem lehet módosítani?
2017. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Már nem lehet, 1500forinttól kezdődtek a hely árak, és eddig sose volt ilyen probléma, mindig egymás mellé raktak be minket.
2017. máj. 21. 18:54
 10/24 anonim ***** válasza:
51%

Kétesélyes, hogy el tudjátok-e cserélni. Az hülyeség, hogy mindenkinek a helyén kell ülni, simán engednek cserélgetni. Sőt már voltam úgy hosszabb repülőjáraton, hogy a gép egyharmada üres volt, és a légikisérők mondták, hogy nyugodtan menjünk hátra, és akkor kényelmesen, nyújtott lábbal tudunk heverészni.

Ettől függetlenül szerintem tutibb megoldás, ha még most kifizetitek az egymás mellé szóló ülőhelyet. Attól függően, hogy hol van szabad hely, még az is előfordulhat, hogy csak az egyikőtöknek kell fizetni, a másik maradhat a helyén.

2017. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!