Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair: tényleg csak gurulós...

Ryanair: tényleg csak gurulós bőrönd lehet nagy kézipoggyász?

Figyelt kérdés

Nem repültem még fapados társasággal, valamint feladott csomag nélkül sem. Ez lesz az első alkalom. Azt az infót kaptam ismerőstől, hogy csak gurulós bőröndöt vihetek fel a repülőre nagy kézipoggyászként, hátizsákot, oldaltáskát nem. De én ezt hülyeségnek tartom...Ha megfelel a méret szabványoknak miért ne lehetne az felvinni oldaltáskát vagy hátizsákot? Miben más a gurulós..? Akik már repültek Ryanair-el tudnátok tapasztalatokat mondani, hogy mennyi igazság van ebben?

Egy nagyobb oldaltáskával (vagy hátizsákkal) + egy kis táskával tervezek útnak indulni.


2017. máj. 28. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Elolvastad a Ryanair ismertetőjét ?
2017. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Az ismerős hülyeséget mondott, csak a méret és a súly számít.
2017. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor óvodába jártam, akkor kérdezte Édesanyám, hogy ha a Marci kútba ugrik, Te utánaugrasz? Hát ez annak felel meg. Hogy lehet ekkora hülyeséget elhinni...?
2017. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, hogy igaz, sőt csak sötét kék Ryanair feliratú gurulós bőröndöt vihetsz fel, amit a légitársaság jóváhagyott."


De most komolyan. Ekkora baromságot még nem hallottam. Méret és a súly határon belül legyen és nem lesz semmi probléma. Vihetsz fel akár kézzel kötött táskát is, vagy akár teszkós batyut (ha a méretet nem haladja meg). A Ryanair se különb a többi társaságtól, bár mostanában szeretik szidni.

2017. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tescos szatyor is lehet kézipoggyász, ha belefér a méretkorlátozásba. Vita esetén belepróbálják a keretbe, ha befér, mehet.
2017. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!