Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Visszaváltható vagy "Pfandfrei...

Visszaváltható vagy "Pfandfrei"? Többi lent.

Figyelt kérdés

Üdv!

Németországi Repülőtereken a "Duty free" üzletekben kapható ásványvizek és üdítő italok, visszaváltható palackosak? Ha igen, vissza is váltják?

Válaszokat köszönöm.



2017. jún. 20. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Frankfurtban amiket vettem, egyik sem volt visszavàltható.
2017. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pfandfrei nem visszaváltható, ezért is pfandfrei. A visszaválthatóakon van egy kis fekete szimbólum, egy palack és alatta egy nyíl.
2017. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es: Köszönöm.

2-es: A kérdés az volt, hogy a duty free üzletekben ,milyen flakonokban árulják. Azt tudom, hogy a biztonsági ellenőrző pont előtti üzletekben visszaváltható flakonok vannak többségben és van visszaváltó automata. Az ellenőrző pont után, tudtommal csak duty free üzletekben lehet innivalót venni és ezekben az üzletekben nem tudom, hogy milyen palackok vannak.

2017. jún. 21. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!