Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Görögországba repülővel...

Görögországba repülővel utazom egy hétre nyaralás céljából. Rivotrilt és Lamolepet kell szednem. Ha viszek OGYEI engedéllyel ellátott orvosi igazolást mellé, lehet gond? Elvehetik a reptéren?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a görögök elég szigorúak gyógyszer témában, ezek a gyógyszerek pedig létfontosságúak.

2017. júl. 5. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Miért vennék el?

Feladott poggyászban simán szállíthatod, viszont a folyadékos kiszerelésekre kézipoggyászban így is vonatkozik a 100ml-es szabály.

2017. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1: Feladott csomagba semmit sem szabad tenni, ami fontos és hiányozna, ha eltűnne. Ilyenek pl. a gyógyszerek, amiket szedni kell.

Nem igaz az sem, hogy a gyógyszerekre is vonatkozik a 100 ml-s szabály. Azoknál lehet eltérés.


Kérdező: ha van igazolásod, akkor nem lehet gond! Akkor szokott gond lenni, ha valakinél nincs semmilyen papír.

2017. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak féltem, mert hallottam, hogy valakitől a görögök elvették a nyugtató gyógyszerét..de akkor igazolás a kézipoggászba és kész :)
2017. júl. 5. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nalad van az igazolas akkor nem szabad gondnak lennie. Annyi, hogy biztonsagi ellenorzeskor keszitsd elo es szolj, hogy gyogyszer van nalad.
2017. júl. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lyopersicum Solanum válasza:
Nekem volt a kézipoggyászomban vényköteles gyógyszer (bár nem nyugtató), és a kutyát se érdekelte, csak a laptopom kellett kivennem. Azt írták a tájékoztatóban is, hogy fel lehet vinni gyógyszert.
2018. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!