Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air ügyfélszolgálatával...

Wizz Air ügyfélszolgálatával milyen email címen tudom felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék többet kifizetni az emelt díjas hívásukra, mint amennyit az egész ügy ér :/

2017. júl. 19. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyenen, pont ez a lényeg nekik. Cinikus banda.
2017. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legelső kapcsolatfelvételi pont mindenképp az emelt díjas telefon. Ez pontosan azért van, hogy ne hívd őket fel minden párezres ügy miatt, mert akkor nekik több százezer forintért plusz operátorokat kell fizetniük, ami miatt pedig a végén nem tudnak annyira olcsóak lenni - magyarán azzal, hogy olcsón repülsz, cserébe drágán kapsz további kapcsolódó szolgáltatásokat.
2017. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És mi lenne az ügy? Hátha tudunk segíteni...
2017. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyetlen egy email címet találtam online, ami teljesen más okból volt fent. Arra ráírtam és pár órán belül jött a válasz, hogy visszaadják a pénzt + 20%-ot Wizz-számlára.

Ezt meddig lehet felhasználni?

Azt írták bármikor, de félek, hogy mikor majd szeretnék foglalni, már nem lesz ott.

2017. júl. 21. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha belépsz a fiókodba és rámész a nevedre, akkor ott lesz egy Összefoglaló menüpont. Azon belül menj rá a Wizz-számla menüpontra, és minden jóváírás mellett ott van a lejárati dátum.
2017. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!