Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mekkora különbség van egy...

Mekkora különbség van egy BUD-LON fapados, és egy BUD-YTO járat között?

Figyelt kérdés

Eddig a BUD-LON utat jártam meg, fapados légitársasággal (Wizzair) és eléggé szarul érintett a felszállás, meg hogy alig volt lábtér az ülés előtt, így az út felénél már elkezdett zsibbadni a combom meg az egész lábam.


Mennyiben másabb egy BUD-YTO (Toronto) közvetlen járat?



2017. aug. 12. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Amennyiben turista osztaly, ugy kb. semmiben, maximum annyi, hogy nem hagynak szomjan halni, akkor se, ha nem veszel x euroert vizet. De felszallni pontosan ugyanugy szall fel az osszes gep, illetve a turistaosztalyon sincsenek nagyobb helyek.
2017. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Ahogy az első is írta, érdemi különbség nincs.
2017. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Annyi különbség lesz, hogy a torontói járaton lesz ingyen kaja-pia, meg nezhetsz filmeket az előtted levő ülés háttámlájában levő monitoron. Sokkal több helyed viszont nem lesz.
2017. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Szóval most egy Wizzair BUD-LTN 2,5 órás fapados járatot hasonlítunk őssze egy Air Canada BUD-YYZ 8 órás járatával?

Ég és föld. A fapadoson sosem tudtam még kényelmesen ülni, normál légitársaság tengerentúli járatán turista osztályon kinyújtott lábakkal aludtam. Az ülés háttámláját normálisan hátra lehet dönteni. Tök jól eltöltöttem azt a 8 órat, filmeket néztem a beépített monitoron, zenét hallgattam. Kb eszembe se jutott, hogy egy "kényelmetlen" repülőn ülök.

Nem vagyok fapados ellenes, de az tényleg csak elvisz A-ból B-be, a lehető legolcsóbban.

2017. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ugyanazok a gépek mennek 2,5 órás meg 8 órás útra... Egy tengerentúli járaton mindig több a hely az utasnak.
2017. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tengeren túli járaton, normális légitársaságnál (értsd nem viccair és társai) jóval kényelmesebb az út. Jobb ülés több lábtérrel. Természetesen sokkal kellemesebb lesz az út de a végére azért már arról is lekívánkozol.
2017. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!