Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Félek a repüléstől! Mit tegyek?

Félek a repüléstől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14/l

Jövőre utazunk a családommal Londonba, nagyon várom, imádom Londont. A probláma az, hogy nagyon félek a repüléstől. Még soha nem repültem külföldre, mindig autóval/vonattal mentünk. Kérlek segítsetek!



2017. aug. 13. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Semmit, vágj bele. Jó eséllyel nagyon fogod élvezni. London ráadásul baromi közel van, kezdő repülésnek tökéletes lesz. Vegyél be Dedalont, mert nem tudhatod, nem fogsz-e émelyegni le- és felszálláskor. Nem lesz semmi bajod, arra tippelek, hogy hazafelé már az ablakra tapadva fogsz utazni :)
2017. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
92%

Hát nincs semmitol sem felned. Mindig tartsd eszedben hogy statisztikailag kissebb az esely arra hogy a repulod letuhan, mint hogy elutnek az utcan mikor setalsz. En imadtam repulni mikor kisebb koromban voltunk par helyen repulovel, nagyon elveztem a becsekkolast, a kapukon atmenest, azt hogy a femeket kulon kis kosarba kellett rakni, olyan ozgalmas volt, esemenydus. Csak hat sajnos mostanaban mar nem szoktunk repulovel menni sehova. Szerintem neked is tetszeni fog.

14/L

2017. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!