Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Debrecen-Korfu közvetlen járat?

Debrecen-Korfu közvetlen járat?

Figyelt kérdés
Van közvetlen járat Debrecenből Korfu, vagy más Görögországi városba? Csak átszállásos járatot találtam.

2017. aug. 17. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Budapestről van közvetlen. Ráadásul biztos lehetsz benne, hogy lényegesen olcsóbb, mint bármilyen debreceni charter lenne.
2017. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Zákintoszra van biztosan van közvetlen (charter) járat, de ilyenkor már érdemes, nagyon drága. Amúgy meg Pestről van mindig közvetlen, több helyre is (Korfu,Szaloniki,Zákintosz, Tásszosz stb.) , és innen jóval olcsóbb és szerintem kényelmesebb is, innen utaztam tavaly Korfura a WIZZ-zel.
2017. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2.-ik, elhiszem, hogy kényelmesebb Pestről, főként ha Pesti vagy környékbeli vagy. De gondold el milyen kényelmes nekünk Szabolcs megyéből... Vagy reptéri transfer, az út 3 óra, vagy vonat, az út 4,5 óra, vagy saját kocsi ahol kb 2,5 óra az út, de akkor a kocsit ugye ott kell hagynom amit nem szeretnék. Az idővel nekem nincs bajom, de a 3 éves kislányom nem éppen kedvenc időtöltése a hosszú utak. Debrecen nekünk 1 óra, de a fentebb írtak alapján, inkább indulunk Pestről. Köszi még egyszer.
2017. aug. 18. 09:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Korfura és Krétára is van közvetlen járat, de charter. Arra külön nem tudsz jegyet foglalni, max. utazási irodánál, de azok biztos, hogy rátesznek plusz összeget a jutalék miatt. Szabolcsból még opcionális lehet a nagyváradi repülőtér. Nagyobb, mint a debreceni és onnan talán vannak menetrendszerinti járatok Görögországba, nézz utána.
2017. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedves negyedik, NINCSENEK közvetlen járatok (még charterek se) Váradról Görögországba, csak Pestről vagy Kvárról.
2017. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Oké, közvetlen lehet hogy nincs, de pl. Bukarestbe biztos hogy van, ami belföldi járat, tehát nem lehet túl drága. Onnan pedig gyanítom, hogy vannak menetrendszerinti, fapados járatok is görögbe. Nem néztem utána, úgyhogy nem tudom, ezt mint opciót mondom, mert Szabolcsból eljutni Bp-re tényleg nem kevés idő.
2017. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi van? Bukarestbe? Te normális vagy? Szabolcsból utazzon el odáig? Mit vagy úgy el Romániától???? Utazik Budapestről és pont. Most te is, ha el akarsz utazni Pestről Debrecenbe, javaslom, müncheni átszállássál a Lufival?!!!! Nyilván, de van Kolozsvárról is. De Szabolcs amúgy is sokkal közelebb van Pesthez. Utazzunk hazánkból, Magyarországról, mert van rá lehetőség.
2017. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kell átszállással elutazni Görögországba, könyörgöm! Van közvetlen járat még Debrecenből is, csak drágább. Budapestről meg van elég tűrhető áron KÖZVETLEN járat bármikor. Most inkább utazik 3 órát Pestig mint 12 órát átszállással. Ennyi.
2017. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy pont, hogy a belföldi járatok szoktak ilyenkor a legdrágábbak lenni. Most 2 óra +/- autóútba nem hal bele senki, és olcsóbb is, jóval.
2017. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdező semmiképpen sem szeretett volna Pestről utazni, ezért mondtam egy másik opciót. Én is úgy gondolom, hogy Pestről lenne a legcélszerűbb, de mindegy. De ha Ti nem tudtok mást mondani, nem értem miért válaszoltok. És képzeljétek utaztam már Bp-ről Barcelonába milano-i átszállással, mert jóval olcsóbb volt a jegy, pedig több fapados is repül közvetlenül. Időben 2 órával volt több, de árban 50 ezret spóroltam. Szóval nem mindig a közvetlen a legjobb
2017. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!