Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mik csipoghatnak be a repterek...

Mik csipoghatnak be a reptereken becsekkolasnál?

Figyelt kérdés
Nem repultem meg,sajnos nem vagyok tul jol informalt.Azt javasoltak erdeklodjek utana es szerintem itt az egyik legjobb hely ra.Az erdekelne h pl milyen ekszerek csipoghatnak be,a bizsuk beszoktak?Vagy orvosi fem fulbevalo esetleg?Tudom h le is vehetem,de kenyelmesebb lenne ha nem kene mert olyan dolog ami nem zavarja a kis 'kapukat'. Koszonom elore is! :)
2017. aug. 19. 22:32
 1/6 anonim válasza:
100%
Öv például becsipog de azt le is vetetik. Nekem egyszer becsipogott a melltartó-merevítőm is. De tökmindegy ha becsipogsz is mert ha becsipogsz akkor gyorsan átvizsgálnak egy ilyen kézi vizsgáló bigyóval (nem tudom a nevét) aztán ha az nem csipog be (nekem az még sosem csipogott be) akkor már mehetsz is tovább.
2017. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én övvel jártam meg Londonban, véletlenül rajtam maradt, és végig tapogattak.


Ékszereket nem is szabad levenni!


Sosem veszem le, pedig mindig van raktam lánc, piercing, fülbevaló. Még véletlenül se vedd le.


Leginkább az a fontos, hogy telót, kulcsokat, övet lerakd.

2017. aug. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen elore gondolkodni. Ha megkernek, leveszed. Ha becsipogsz, megvizsgalnak. Mesz tovabb, nagyjabol 20 masodperc igyis ugyis. Ezt hogy epp milyen erzekenysegu a kapu meg senki nem fogja tudni megmondani. A legegyszerubb amit tehetsz, hogy ekszerek meg egyeb nelkul repulsz. En holnap atszallassal megyek, es nincs kedvem ott oltozkodni meg tarsai, igy az ekszerek mennek egy taskaba es majd a masodik repteren az ellenorzes utan felteszem oket.
2017. aug. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csipogott már be melltartó merevítője, farmer fémgombja, de olyan is volt, hogy bent felejtett aprópénzzel a zsebemben simán átsétáltam. Utazáshoz nem hordok ékszereket, vastag, teletalpú cipőt, csizmát, mert azt biztosan levetetik, övet sem.
2017. aug. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten alapesetben már nem tapogatnak, egy másik átvilágítóba kell beállni. A zsebekből ki kell venni mindent, övet le, ha szólnak akkor a cipőt is. Ékszerek maradhatnak.

Megsúgom, ha tök pucéran mész át, akkor is besípolhat, mert kvótás rendszer ;)

2017. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom szepen a valaszokat!! :)
2017. aug. 21. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!