Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen érzés lesz a repülés?...

Milyen érzés lesz a repülés? Budapest - Abu Dhabiba utazom hamarosan.

Figyelt kérdés
Mennyire lehet érezni ahogy a gép felgyorsul ? Én a kocsiba sem nagyon bírom ha hirtelen gázt nyomnak, szinte azonnal szédülni kezdek és amíg nem vált vagy nem lassul rosszul vagyok. Repülőn ebből mennyire lehet bajom?

2017. aug. 22. 07:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Legyen nálad víz és szólj nyugodtan a melletted ülőnek, hogy előszőr repülsz, figyeljen rád. A gyorsulás felszálláskor egy sportkocsiéhoz hasonlatos, de az egészséges emberre nem veszélyes.
2017. aug. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
na en k.urva ideges lennek ha nekem kellene patyolgatnia mellettem ulot, ha nekem szolna, szoljon a utaskiseronek ne az utastarsait zaklassa, amugy semmi kulonosnem fog erni, en pl kifelyezetten szeretem a felszallast, foleg mikor allo helyzetbol indul, a tobbi meg dogunalom
2017. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Csak arra lennék kíváncsi mennyire érezhető a hirtelen gyorsulás :) nem akarok senkit zaklatni mellettem, talán nem lesz baj.
2017. aug. 22. 08:17
 4/21 anonim ***** válasza:
Nyugi,észreveszed! :D Ne nézz ki az ablakon,bár érezni,hallani mindenképp fogod! :) Én is szeretem,le és felszállás az izgi, a többi unalom!
2017. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont nezz ki az ablakon, jolgyorsulnak, elvezni fogod, foleg minnel kisebb gep annal jobban gyorsul vagyis annal jobban elvezhetobb
2017. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

aztán leszállásnál, mikor szinte leesik a gép, akkor ne szrd össze magad...

Londonba repültem, és leszállásnál mintha egy-két másodpercig szabadon esett volna a gép, ijesztő volt :)

2017. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Egy nagyobb gep amikor helybol megindul, az inkabb olyan erzes, mint vidamparkokban ezek a hirtelen gyorsulo hullamvasutak, majd' beszarsz! :D


En imadom, de ha kiderul, hogy repulogep fobiad van, akkor radjon majd egy panikroham es lesz egy rossz elmenyed. :D :D

2017. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
csak én nem igazán bírom a gyorsulásokat, se autó se hullámvasút semmi ilyen :/ azért vagyok kíváncsi hogy itt mennyire érezhető.
2017. aug. 22. 09:55
 9/21 anonim ***** válasza:

a gyorsulást csak addig érzed amig nem kezd emelkedni 8nem tart sokáig) a levegőbe már nem érzed milyen gyorsan mész. Nekem a leszállás esik rosszabbul.sokszor pattog a fülem (állitólag rágózni kell ilyenkor)

és olyan fura érzés a süllyedés.

Meg majd ne ijedj meg ha néha olyan lesz a levegőben mintha döcögős úton mennél autóval..

2017. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

érezhető


a gép kiáll a kifutóra

befékez

felpörgeti a motorokat-sugárhajtóműveket

kiengedi a féket

az egész meglódul, mint állat

a gyorsulás finoman az ülésbe présel (nem nagyon, csak egy kicsit)

lassan elemelkedik a gép a betonról

még mindig gyorsul

lassan enyhül a nyomás


nem olyan vészes :)


azért készülj fel

2017. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!