Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőgépen fel- és leszállás...

Repülőgépen fel- és leszállás közben lehet telefonnal kamerázni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam fel- és leszállásnál ki kell kapcsolni a telefonokat, de több ismerősnél is láttam, hogy kitették Snapchatre, ahogy landolnak.

2017. aug. 25. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. A net tele van ilyen videókkal.
2017. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Repülő üzemmódba kell tenni, akkor kell csak kikapcsolni, ha nincs rajta ilyen funkció (régebbi telefonokon, szerintem az összes okostelefonon van).
2017. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Velem volt, h kikapcsoltatta a stewardess, pedig rep üzemmódban volt :( de fényképezőmmel azért kameráztam. De ez csak egy légitársaság volt.
2017. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy le és felszálláskor nem lehet semmiféle kommunikáció, mert életveszélyes. Ezért kell kikapcsolni. Amelyiken van repülő üzemmód, az letiltja a kommunikációt, a játék és fényképezés lehetséges.
2017. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!