Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hagyományos légitársaságoknál...

Hagyományos légitársaságoknál a tengerentúli járatokra online vagy helyszíni check-in a jelemmző?

Figyelt kérdés

A légitársaság oldalán van lehetőség online check-inre is de ezen kívűl nem találtam több infót az utasfelvételről. Még nem foglaltam jegyet, de ilyen 12-13 órás repülőútra ahol átszállás is van díjmentes a reptéri check-in?


Tehát majd a reptéren kapom meg a beszállókártyát vagy esetleg nekem kell kinyomtatnom? Melyik a jellemzőbb ilyen járatoknál?


2017. aug. 25. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Igen, tengerentuli jaratra ingyenes a check-in.

Legutobb (1 honapja) Swiss-el utaztam Bud-Lax utvonalon es online becsekkoltam meg elozo nap es a telefonomra kaptam egy beszallokartyat.

A repteren mikor leadtam a borondot a pultos megkerdezte akarok-e beszallokartyat, mondom nem kell itt a telefonomon.

Kesobb meggondoltam magam, mert tele volt a kezem cuccal, nem akartam meg a telefont is markolaszni, ugyhogy ott helyben (Liszt), a kis automata gepeknel kinyomtattam egy papir beszallokartyat magamnak. Csak bedugtam az utlevelem es kovettem az utasitast a kepernyon. Ingyenes volt. (erdekesseg, a Swiss nem volt felsorolva a legitarsasagok kozott a kepernyon, ugyhogy a Brussel-t valasztottam de siman kinyomtattam a Swiss-es beszallokartyat)

2017. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

ngyon jó vagyok guglizásban. Ha megadod, melyik légitársasággal utaznál, rögtön rátudok keresni a check in feltételeire.

Ha ilyen téren fogyatékos vagy, keress bátran.

2017. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Imadom az ilyen kerdeseket... kb. mintha elmennel az orvoshoz, es csak annyit mondanal: beteg vagyok, csinaljon valamit.
2017. aug. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első, neked köszönöm a választ! :)


többinek meg kár volt ide írnia...

2017. aug. 26. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Majd ha rendesen, pontosan teszed fel a kerdesedet, akkor hasznos valaszokat is tudunk adni.
2017. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
62%

Hagyományos légitársaságokra jellemző, hogy a helyszíni check-in díjmenetes vagy is hát inkább benne van a kezelési költség a jegy árában, de egyre többnél kényelmi szempontból van lehetőség onlinek check-inre is, illetve kinyomtathatod magad a beszállókártyát vagy átküldheted a mobilodra. :) Az a fapadosok jellemzője, hogy fizetned kell a helyszíni utasfelvételért. Ha kell segítség akkor nekem írj. 2-es, 3-mas meg nemtudom minek ír ide ha érdemben nem segít, csak ide röffent valamit.

30/N

2017. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6. Köszi szépen:)
2017. aug. 26. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!