Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülhetek kézipoggyász nékül?

Repülhetek kézipoggyász nékül?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez csak számomra nem egyértelmű, de lehet olyat csinálni, hogy van egy feladott poggyászom, és kézi poggyászom nincs?


És ha ez így tényleg működik, akkor az utazáshoz szükséges dolgokat (pl. iratok, telefon meg esetleg egy doboz cigi) felvihetem a zsebemben? Nem lesz ebből bajom a biztonsági ellenőrzésnél?



2017. aug. 31. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze senkit nem érdekel.

Ha a gyerekekkel repülünk a férjemnél sincsen plussz táska.

2017. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lesz, mivel úgyis ki kell pakolnod a zsebeidet.
2017. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Minden egyes alkalommal, amikor repulore ulok Pesten, korbenezek, es arra gondolok, hogy lehet epp itt vannak korulottem azok az emberek, akik ilyen kerdeseket tesznek fel :"D.
2017. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megmondom őszintén sose repültem még, csak azért kérdezek ilyet (bár szerintem ez elég egyértelmű xD)
2017. aug. 31. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hova repülsz, de én mindig kihasználom a kézipoggyász adta lehetőségeket: volt már két napos csomagkésésem, szóval néhány váltás ruhát, fehérneműt, alap tisztálkodószereket érdemes a kéziben vinni. Ugyancsak kéziben viszem a drágább ruhadarabokat, cipőket. Van olyan ismerősöm, akinek sosem lett meg a feladott csomagja - igaz, ez elég ritka, de ha már van lehetőség, igyekszem kivédeni a nagyobb veszteségeket.
2017. szept. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!