Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Most vettem egy WizzAir...

Most vettem egy WizzAir jegyet online, hogy tudom kinyomtatni?

Figyelt kérdés

Sikeres volt a tranzakció és elirányított egy olyan oldalra ahol részletesen leírja, hogy honnan hova megyek stb... , de nem látok olyan menü pontot, hogy kinyomtathassam a jegyemet.


Kaptam egy emailt, ahogy ugyan csak részletesen leírja, hogy honnan hova megyek meg mire fizettem elő, de nem tudom kinyomtatni a jegyemet.


December 22re foglaltam a jegyemet.


Csak közvetlenűl előtte tudom pár héttel kinyomtatni? vagy akár most is?


Tudom nincs akkora jelentősége, de jobban szeretem a akezemben tartani a jegyeket :D



2017. szept. 5. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Majd a beszállókártyát kell kinyomtatni miután becsekkoltál.

Egyébként kinyomtatni sem kell feltétlen, okostelefonon is be lehet mutatni a Wizzair app-ban.

2017. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eddig mindig kinyomtattuk és úgy mentünk ki a reptérre, de eddig mindig nekem nyomtatták ki :D
2017. szept. 5. 21:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod kinyomtatni, mert már több éve megszűnt a papír-repülőjegy. Mindenhol. Csak az u.n. virtuális-jegy van, ami ugye nem fogható meg a kezeddel. Kifizetted, létezik, van elektronikus nyoma - de nem létezik papír alakban. Viszont (mivel nyoma van) annak az alapján nyomtatod ki (vagy nyomtassák neked ki) a beszállókártyát. Az már "papírból van".
2017. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ott kapom meg a beszálló kártyát papírból, de akkor eddig milyen jegyel a kezembe mentemel mindig repülő térre?


Legutóbb augusztus elején voltam előre leszervezett utazáson ahol a találkozásnál a kezembe nyomtak egy jegyet és majd később becsekkolásnál kaptam egy beszálló kártyát.


Majd augusztus 18an Amsterdamban mentem és az utazási iroda kinyomtatott nekem egy jegyet. Az már nem szervezett volt, csak a szállást és a jegyet foglaltam le rajtuk kerszetűl.

2017. szept. 5. 22:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Amivel mentél, az a visszaigazoló e-mail volt kinyomtatva, miszerint kifizetted és ez-meg-ez a kódod (kell a check-in-nél).
2017. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az utazási iroda "jegye" pedig az ők elszámolása volt (megrendelték/lefoglalták neked, ennyibe került, stb).
2017. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azon is volt kód és azzal mentem be az ellenőrző részhez.
2017. szept. 5. 22:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy mi volt, hogy volt régen, a Wizzair-nél online kell becsekkolni és kinyomtatni a beszállókártyát, hacsak nem akarsz ezreket fizetni a reptéri becsekkolásért.
2017. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"tök mindegy, hogy mit volt régen"

Kevesebb mint egy hónapja volt :D

2017. szept. 6. 18:22
 10/14 anonim ***** válasza:

>> Azon is volt kód...


Persze hogy volt, a visszaigazoló e-mail-on is van kód. Az a kód a te identitásod arra az útra. Amikor az utazási iroda (jó pénzért) eljárt a megbízásod szerint és megrendelte a z utazásodat, akkor a légitársaság adott egy kódot nekik, amit ők továbbítottak neked. De attól még nem repülőjegy. Az már évek óta nincs.

2017. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!