Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés

Frontin repülési félelemre?

Olyantól kérdeznék, aki már használt ilyet, vagy hasonlót repülőn. Nem szeretném bevenni, de félek a repüléstől, és konzultáltam pszichológussal, azt mondta vész esetére írassak fel nyugtatót az orvossal. 2 db gyógyszerért nem szeretnék kiváltani egy egészet, és az sem biztos hogy kelleni fog. Mamám ilyet szed, szerintetek ha bepánikolnék ez is jó lehet ? A pszichológus xanaxot javasolt, de ahogy nézem ez is hasonló.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Frontin, repülés

09-10 19:00  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Nekem elég volt egy fél xanax (0,25-ös fele). A Frontinnak és a Xanaxnak ugyanaz a hatóanyaga. Azt nézd meg, hogy a mamádnak milyen dózisú gyógyszere van, és neked mit javasolt a pszichológus.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 09-10 19:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Repülőre felvihetek Victorinox Classic bicskát? Ez a legkisebb a victorinoxoknál, kb 2.5 cm penge, kisolló, (nagyon kicsi), és körömreszelőt tartalmaz. Elolvastam repülési..
Van olyan oldal, ami összegyűjti több repülési társaság legolcsóbb repjegyeit időpont szerint és listázza?
Repülés félelemre valami jótanács?
Valaki segitene egy eléggé kényes repülési dologban? 17/L
Felvihetem a repülőgépre a security után vásárolt alkoholt?
Repülőgépen miért kell bekapcsolni a repűlési üzemmódot?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu