Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire gáz lelakatolni a...

Mennyire gáz lelakatolni a bőröndöt?

Figyelt kérdés
A gurulós bőröndömön nincs kód, nem tudom lezárni de így nem szívesen adnàm fel. A kis lakat szerintem elég tré megoldás esetleg más ötlet ? Újat nem akarok ezért venni

2017. szept. 10. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Fóliázd be folpackkal.
2017. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De, vegyél újat. Egyszer veszed meg, sokszor fogod használni. Legalább ez rendben lesz...
2017. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akarmit csinalhatsz vele, aki ki akarja nyitni az, ki fogja. Kulonosen ravasznak sem kell lenni hozza, egy fulhallgato veggel ki lehet nyitni barmilyen cipzarral rendelkezo borondot.
2017. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy teszel rá lakatot, vagy nem. Ha bennehagyod a gyémántgyűrűd, laptopod, aranykarkötőd, ki tudják belőle szedni. Ha nem raksz bele nagy értéket, akkor meg amúgy is felesleges a lakat. Én csak ruhát szoktam a feladott bőröndbe rakni és sosem zárom le.
2017. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én régebben lakatoltam, nem éreztem cikinek. Aztán elveszett a lakat és áttértem a gyorskötözőre. Tuti megoldás.
2017. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lakat teljesen normális. Aki meg röhög rajta, röhögd ki. A folpack kétszeresen is jó. Egyébként a logika egyszerű. A tolvaj onnan lop, ahonnan könnyebb. Lakat + folpack természetesen kinyitható, de macerás, mikor ott a sok jó kis kinyitható bőrönd.
2017. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2017. szept. 11. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindent ki lehet nyitni, a lakat normális, elfogadott. A fóliázott bőrönd láttán sok lesajnáló somolygást fogsz kapni az utastársaktól.
2017. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!