Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés

Mi a véleményetek a Ryan Air-ről?

Azért kérdezem mert a családdal Londonba repülnénk és nézegettem a repjegyeket és jelentőden olcsóbb náluk mint máshol. Utaztatok már velük? Tunátok infókat mondani hogy mennyi pl egy pottyászfeladás, milyen csomagot vihevihe fel a gépre, mennyi a reptéri illeték, egyéb költségek vannak-e meg ilyesmik.

09-13 22:24  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Milyen illeték?

Minden info a honlapjukon elérhető.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 09-14 09:05 Privát üzenet
Amúgy poGGYász a szó, amit kerestél.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 09-14 09:05 Privát üzenet
segítek: beírod google-ba azt a szót, hogy ryanair, és aztán utánaírod amire kíváncsi vagy, mondok egy példát: "ryanair poggyászfeladás"
amúgy jó a ryanair, elvisz A-ból B-be, ha az olcsó repülőt szereted tökéletes. én mindig azzal, vagy a wizzairrel repülök.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 09-14 10:23 Privát üzenet
Többször utaztam velük, semmi gond nem volt. Kisebb bőrönd ingyenes, nagyobbért fizetni kell. Részletek: Google, Ryanair.
Illeték nincs, jegyen felül van minimális plusz költség 2-3000 Ft.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 09-14 11:05 Privát üzenet
A célnak megfelel.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 09-16 16:53 Privát üzenet
vihevihe lol Foglalásnál ne te gépeld be a neveket mert akkor jelentősen drágább lesz mint ami fel van tüntetve...

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 09-19 16:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ryan air-nél ha egy nagyonkicsit nagyobb a táskám az ingyenes megengedettnél az baj?
Nem értem a wizz air-t és a Ryan air-t. Valaki el tudná magyarázni?
Melyik fapados légitársaságról vagy jó véleménnyel és melyikkel voltak negatív tapasztalataid?
Van lehetőség reptéren, készpénzzel repjegyet vásárolni fapados járatokra (foleg Wizz, Ryan Brüsszelből)?
Ryan air 20 kilós pogyászban lehet pálinka?
Ryan Air kézipoggyászban lehetnek elektronikai eszközök?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu