Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairen megvettem a jegyemet...

Wizzairen megvettem a jegyemet oda és vissza, el is küldték a jegyet email-ben de nincs rajta a vonalkód, miért?

Figyelt kérdés
Ez az első utam repülővel és nem nagyon értek hozzá. Reptéri utasfelvételt választottam egyébként

2017. szept. 27. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel reptéri utasfelvételt választottál, így nem tudsz beszállókártyát nyomtatni. Sorban kell majd állnod a check in pultnál és ők odaadják a beszállókártyád, amivel továbbmehetsz a biztonsági ellenőrzáshez és a kapukhoz. Én az online check-in-t használtam mindig, sok időt megspórol magának az ember.
2017. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezt igy utólag meg tudnám változtatni internetes utasfelvételre? Tehát meg lehet de lesz belőle valami probléma?
2017. szept. 27. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nem tudod megváltoztatni, de olvasd el a szabályzatot. A reptéri utasfelvétel extra díját se fogják visszatéríteni szerintem (az online ingyenes). Szerintem most más mindegy, odamész a pulthoz és odaadják, csak számíts arra, hogy nagy sorok lehetnek. Legközelebb pedig szerintem online check-in-t válassz.
2017. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok légitársaságnál amúgy már a reptéri utasfelvételt se ember csinálja, hanem egy, a légitársaság logójával ellátott kioszknál nyomtatod magadnak a beszállókártyát az adataid bepötyögése / útlevélszkennelés után, és már a poggyászodat is azzal a vonalkóddal adod fel. A kioszkok környékén persze szokott lézengeni valaki, aki segít, ha valami nem menne.


De lehet, hogy a Wizzairnél mindent ember intéz neked. Rég repültem már velük, és akkor is online check-innel és kézipoggyásszal.

2017. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja csak mert ahogy belépek a Wizzair oldalamra akkor ki irja nagy betűkkel hogy most már elvégezhetem az internetes utasfelvételt
2017. szept. 27. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha repteri utasfelvetelt valasztottal akkor is be tudsz csekkolni online.
2017. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Indítsd el az online utasfelvételt és kérésre írd be az email-ben megküldött kódot.
2017. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!