Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen egy turista osztalyos...

Milyen egy turista osztalyos wizzairen utazni?

Figyelt kérdés
Meg nem utaztam veluk, de mit adnak mit nem, mennyire kenyelmes vagy nem, helyre szol a jegy vagy oda ulok ahova szeretnek, illetve melyik reszen jo ulni?
2017. okt. 3. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen utaztam velük.

Nem adnak semmit ingyen a turista osztályon. Vagyis nem adnak szendvicset vagy inni csak akkor ha fizetsz érte.

Nem kényelmes. Ha magas vagy akkor különösen kényelmetlen.

Lehet venni helyjegyet vagy az utolsó nap a gép jelöl ki neked ülőhelyet. Ha előre megveszed a helyjegyet akkor te döntöd el hova ülsz.

Elől semmiképen nem jó ülni, mert a kisgyerekesek is ott ülnek, és a gyereksírást elviselni elég idegölő. Én szívesebben ülők a szárny közelében.

Már nem járok a wizzairrel mert nem vagyok velük elégedett.

2017. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fapadoson a sorok elég sűrűn vannak, tehát szűk a hely az ülések között és általában a háttámla sem ledönthető.

Lehet enni (szendvicsek, rágcsálnivalók), inni, kávézni, de külön kell fizetni érte. Nem nagy a választék és igen drága.

Ha nem vettél külön helyfoglalást, a gép sorsol. Ha többen utaztok, nem fog egymás mellé tenni. Én jobban szeretek hátul ülni.

2017. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es arról tudtok mondani vmit, hogy hány fős egy ilyen gép kb? Egy kb70 fős vagy nagyobb csoporttal utazok majd
2017. okt. 3. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:

A Wizzair-nek Airbus A320-as és A321-es gépei vannak, ezek 180 és 230 ülésesek. A 70 fős csoport lehet rázós, mert az a tapasztalat, hogy egy bizonyos foglalás fölött elkezd emelkedni a jegy ára. Valószínűleg nem a weboldalon kiajánlott árszinten tudjátok mindannyian megvenni a jegyet. (70 fős csoportnál akár 5-szörös különbség is lehet!) Bár olyan sztorit is hallottam, hogy közeli időpontra egy csoportnak a kezdeti árhoz képest kedvezményt is adtak. Attól függ, mennyire tudták megtölteni a gépet, és a mindentudó rendszerük mit számol ki.

Hová jó ülni?

Én nem szeretek a vészkijárat mellé, mert ott hideg van (rosszabb a hőszigetelése az ajtónak, mint a törzsnek)

Ha szeretsz nézelődni, akkor ablak mellé. Ha kicsit több helyet szeretnél magadnak, akkor a folyosó mellé. Nem tudom hová utazol, Európán belüli utazásnál, ahová általában a Wizzair megy, ki lehet bírni a szűk lábteret. Mondom ezt én, pedig 190 cm-nél magasabb vagyok. Ha nem veszel helyjegyet, akkor a gép a szabad helyek függvényében fog neked sorsolni egyet, mint azt előttem is írták. Ha nincs még lefoglalva az ülések háromnegyede, az együtt megrendelt jegyeket igyekszik egymás mellé tenni.

Kajáért valóban fizetni kell. Sokat. Többet mint a reptéren, pedig az sem olcsó. De végtére is 1-2 órát kibír az ember evés nélkül! Egyébként az utasok nagy része vígan szendvicsezik a kézipoggyászból.

2017. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csoporttal utazol, biztos nem tudod megválasztani az ülőhelyet. Esetleg cserélsz valakivel, vagy reménykedsz, hogy nem lesz teljesen tele a gép (ez nagyon ritka).
2017. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utaztam Wizz-zel 5 óránál hosszabb úton is, teljesen bírható. Általában a legolcsóbb opció, 2 szendvicsért, dönthető ülésért meg plusz 5 centi lábtérért a fene se akar súlyos tízezreket fizetni. Inkább utazom többször.
2017. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A-ból elvisznek B-be, ennyi. Én eddig 2x utaztam velük köszönöm szépen soha többet. 70 fős csoportnak meg kérdezz utána hogy megy ez.
2017. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem en szervezem, mar az illetekes utana nezett, leginkabb tapasztalatokra velemenyekre vagyok kivancsi. Bar most ugy nez ki hogy keplekeny lett a wizzair, van ennel jobb is arban csak az atszallasos lesz. Es igen dragabb lesz a jegyunk ha veluk megyunk csoportosan. Amugy koszonom
2017. okt. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!