Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » El lehet tévedni átszállásnál?...

El lehet tévedni átszállásnál? Hogy működik pontosan?

Figyelt kérdés
Rengetegszer utaztam már repülővel, de még sose átszállással, és eléggé tartok tőle, felek hogy kimegyek véletlenül a tranziton kívülre. Ahogy leszállok a géppel mikor lesz majd kiírva a transit passangers? Mar az elején? Valamint hova visz az út, be a kijelzőhöz? Azt tudom, hogy becsekkolnom nem kell majd mar, mert azt Budapesten megcsinálom, csak megkeresni a kapum, viszont félek hogy eltévedek. Valaki esetleg le tudná írni hogy pontosan mi fog történni? Tudom, hogy nagyon jól be ki van táblázva a reptér, és szinte lehetetlen elhibázni, de mégis meg szeretném nyugtatni a lelkem. Előre is köszönöm!
2017. okt. 4. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A Transit vagy méginkàbb Transfer feliratok már időben látszani fognak. De az is lehet, hogy egy monitoron már a csatlakozó jaratod kapuját is látod, és az adott kapuhoz mutató jeleket kell kövesd.
2017. okt. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, melyik repülőtér. A nagy reptereken akár másik terminálba is át kell menni. De a Transfer útvonal mindig működik.
2017. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Transit területen kivülre nem tudsz véletlenül kikerülni. Előtte ugyanis utiokmány ellenőrzés van. Szerintem azt észrevennéd.

Ha mégis eltévednél útközben, megkérdezhetsz valakit. Pl egy repülőtéri dolgozót. Nem kell parázni.

2017. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ird meg melyik legitarsasaggal erkezel melyik repterre es melyik legitarsasaggal utazol tovabb es keresek neked egy repter terkepet!


nyugi, idos anyukam zero angoltudassal kijott hozzam az operencian tulra atszallassal es semmi gondja nem volt

2017. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sok más átszálló utas is lesz.
2017. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, köszönöm szépen a sok hasznos választ! :) Angolul felsofokon beszélek, úgyhogy nem tudom mitől parazok, max megkerdezek valakit, ahogy írtátok is! :) Atatürk reptérről van szó és az I terminalra érkezem, a D terminalrol indul a gépem Adanaba. 1,5 órám lesz az átszállásra, azt olvastam hogy Atatürkön a min. átszállási idő 1 óra, úgyhogy remélem elég lesz a 1,5 óra :)
2017. okt. 5. 01:14
 7/7 anonim ***** válasza:

itt a flight info ami mutatja melyik jarat melyik kaputol indul (de tevekepernyo lesz a repteren is ahogy kiszallsz es ott ugyanezt latod)

[link]


Itt pedig a kapuk: [link]

2017. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!