Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair plus max 32kg poggyász...

Wizzair plus max 32kg poggyász 149 × 119 × 171cm?

Figyelt kérdés
Mivel plus repülőjegyet vásárolok így ingyen feladhatok egy ekkora csomagot. Sőt kérdeztem a telefonos ügyfélszolgálatot azt mondtak hogy majd az én járatomon lesz lehetőségem ingyenesen kérni, hogy a csomagom törékeny. Továbbá nem akadály ha a csomagom egy kartondoboz lesz. Dolgozni megyek ki fél évre, és két monitoromat szeretném magammal vinni (42col + 27 col + szgépem). Kérdésem, az lenne hogy aki ment már ki ilyen csomaggal az hogyan oldotta meg? Felkerestem egy kartondoboz gyártó céget, ők 12+áfá-ért vállalják egy ilyen doboz gyártását. Szerintetek létezne jobb megoldás is? Van erre valami std. megoldás? Lehet két külön döböz egybe fóliázva?

2017. okt. 4. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
En eleg sokat repulok, mindig latom, hogyan kezelik a feladott csomagokat (maximum finomabban cseszik oda, ha van ra irva valami), es pontosan ezert sosincs feladott csomagom, plane ertekesebb nem lenne sose. A helyedben en kotnek ra valami szuper biztositast, ha mar mindenkepp vinni akarom oket.
2017. okt. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rizikós vállalkozás... Inkább valami fadoboz kellene.
2017. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!