Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Oroszországba melyik légitársa...

Oroszországba melyik légitársasággal érdemes utazni?

Figyelt kérdés
Tél végén mennék ki, olyat szeretnék ami kényelmes, megfizethető. Akár átszállással is... Melyik vált be a legjobban nektek?
2017. okt. 4. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hová? Szentpétervár vagy Moszkva?


Amúgy itthonról a Wizz és az Aeroflot (orosz) légitársaság megy. Én Wizz-zel voltam Moszkvában, nem volt túl kényelmes, de azt a kb. 2,5 órát egy dobozban is kibírtam volna. Azonban számolni kell azzal, hogy a Wizz Vnukovóba megy, míg az Aeroflot Sheremetyevóba.


Az átszállást nem teljesen értem, szerintem ennyire rövid úton felesleges átszállni és duplájára, triplájára növelni az időt, de nyilván nem látom az okokat.

2017. okt. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közvetlen járat is megy Budapestről. Aeroflot és Wizz.
2017. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Moszkva esetében azzal, amelyik olcsóbb, esetleg télen inkább Aeroflot, mert a 23 kiló téli ruha nem fog rosszul jönni, de ha Wizzair még poggyásszal is olcsóbb, azzal. Mindkét reptérről simán bejutsz a metróhoz Aeroexpresszel 35 perc alatt, Moszkvában pedig metróval szinte mindenhova el lehet jutni. Én átszállással Aeroflottal jöttem, mert nem volt kedvem este keresztülmenni a városon, illetve kellett a két feladott poggyász, de ha nincsenek ilyen szempontok, akkor az olcsóbb konstrukcióval.
2017. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy hete megvettük a jegyet, aeroflottal megyünk. Kényelmesebb így, hogy az árban van az a poggyász, meg azért ez mégse fapados. A metró meg sz utazás lényegtelen, jön majd értünk transzfer. Amúgy köszönöm a választ
2017. okt. 25. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!