Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Airbus a319 economy class milyen?

Airbus a319 economy class milyen?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam és láttam, hogy adnak ételt, az milyen? Kijelző van az ülés háttámláján? Rövidebb útra megyek, de az étel azért lényeges, mert utazás előtt mindig ideges vagyok és nem tudok enni. Mennyire tiszta, mekkora hely van a lábnak? Mennyire vannak szűken az ülések, illetve egy ilyen gépen hol érdemes ülni?
2017. okt. 7. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik lègitársasàg? Mert attòl függ, nem a géptől hogy mit adnak és mennyit.
2017. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha rovidebb utra mesz, nem mindegy milyen a kaja, ha ugyse tudsz enni az (amugy teljesen felesleges) izgalomtol?


Egyebkent meg legitarsasagtol es utazasi idotol fugg mennyi es milyen kajat adnak, a szekek kioszasa detto (sinen mozognak, tehat ugy konfiguraljak, ahogy akarjak). Nincs altalanos valasz, es ulni is oda ulsz, ahova sikerul, mert a legjobb helyeket (ertsd: veszkijarat melle, ahol nagy a labter) ugyis lefoglaljak az elelmesek. A leghatso sorba mindenesetre ne ulj, ugyanis ott nincs hova donteni az ulest...

2017. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utazás előtt nem tudok, közben már tudok, nem én foglaltam a jegyet, hozzám már csak a gép típusa jutott el. ha vmi kiderül akkor majd még írok.
2017. okt. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!