Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Amit a repülőtéren vásároltam...

Amit a repülőtéren vásároltam felvihetem a gépre egy zacskóba vagy be kell raknom a táskámba?

Figyelt kérdés
Wizzairrel fogok repülni és a reptéren még akarok egy-két dolgot vásárolni, de valószínűleg már nem férne be a táskámba. Abba a zacskóba felvihetem a kezembe, amit adnak vagy be kell raknom a táskámba?
2017. okt. 8. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Jaj, de kar, hogy a wizz airnek nincs olyan felulete, amin megvalaszoljak az ilyen kerdeseket... ja de. Van.


[link]

2017. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
"Kedves" első, lehet újdonságot mondok, de bizony akad még földön elvétve egy-két ember, aki nem beszél angolul...
2017. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

""Kedves" első, lehet újdonságot mondok, de bizony akad még földön elvétve egy-két ember, aki nem beszél angolul..."


Ott van magyarul is szerencsétlen, csak át kéne állítani a nyelvet! Ha ennyi sem megy, ásd el magad, mert életképtelen vagy.

2017. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves masodik! Felteteleztem annyi ertelmet a kerdezorol, hogy ha esetleg nem erti, akkor kepes kivalasztani egy listabol a "hungarian", illetve "magyar" szavakat. Rolad nem fogok, ne aggodj :D.
2017. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az üzletben adott külön zacskóban is felviheted.
2017. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a túrót akarsz vásárolni a reptéren? Minden 12-szer drágább mint máshol. Mi az a nagyon fontos, ami nélkül nem bírod ki? Én azokon is kiakadok, akik szomjasak a reptéren és vesznek egy fél literes vizet 8 Euróért, miközben online repjegyvásárláskor 3 éjszakát fent gubbasztanak, hogy elcsípjenek egy 5 Eurós kedvezményt. A mosdókban ott az ingyenes, tiszta víz. Meg nehogy már egy felnőtt ember ne bírjon ki 2 órát lőtyölés nélkül. Újabban már színházba is úgy trendi menni, hogy ásványvizet viszel magaddal. Mivé lett a világ?
2017. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!