Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az Usaba utazom. Párizsban...

Az Usaba utazom. Párizsban fogok átszállni. Hogyan működik a becsekkolás? Csak Pesten kell a reptéren vagy átszálláskor is? Köszi a segítséget

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmunk sincs, hogy milyen jegyet vettel es milyen kondiciokkal.
2017. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egybevetted, tehát Budapest - USA (Párizsi átszállással) akkor csak Budapesten kell bechekkolni.

Ha külön vetted Budapest - Párizs és Párizs - USA, akkor Párizsban is be kell chekkolni

2017. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ok köszi

Egybe vettem

2017. okt. 9. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyben vetted, akkor pesten csinálsz check-in-t és ennyi. A csomagjaidat is átviszik. Ha lekésed a gépet mert az elsö gép késik akkor irány a repülötársaság pultja és ott átírják a jegyedet. Viszont akkor kérdéses mikor lesz csomagod.
2017. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egybe vetted, akkor valószínűleg Párizsig Air France-al mész. Pesten becsekkolják a csomagjaidat a kiszállásig, meg téged is, megkapod mindkét beszállókártyát. Amúgy ez azért is lényeges, mert ilyenkor a tengerentúli utakra vonatkozó szabályok érvényesek az Európán belüli járatokra is, azaz 25 kg csomagot vihetsz, ès nem kell fizetni a feladott csomagért (az Air France-nál a legolcsóbb jegyekben ma már nincs feladott csomag).


Érkezès valószínűleg a 2F terminálra lesz, ahonnan vagy a 2E-ről indulsz tovább, ritkább esetben a 2A vagy 2C-ről. 2F-2A/C között leterelnek a buszhoz, vagyis azzal kell àtmenni (számolj rá egy fél órát, de át lehet érni, én reggel fèl 6-6 kor szoktam érkezni a 2C-re, símán átértem eddig mindig az F-re a 7:10-es indulàsig - ami 6:30-as beszállást jelent kb).


2E és 2F között viszonylag könnyen, mozgójárdákon is át tudsz menni.


Csak a kézipoggyász lesz nálad, a csomagod megy Amerikáig, te pedig maradsz a tranzitban.

2017. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!