Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Évekkel ezelőtt külföldre...

Évekkel ezelőtt külföldre utaztam Eu-s tagállamba repülővel. Azt akarom megtudni, hogy pontosan melyik nap, melyik járattal utaztam. Sajnos a repülőjegyem már nincsen meg. A légitársaságoknak van erre vonatkozó adatuk, és adnak erről tájékoztatást?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem adják ki...

Nem lehetnek biztosak abban, hogy te tényleg az vagy, akinek mondod, tehát akár másik személy adatait kérhetnéd, ha működne az, amit te itt akarsz.

Repülőjegy több mint 10 éve nem létezik, tehát a "nincs már meg" nem érv, a foglalás tényét az emaileid között kellene keresned.

Amúgy nem túl életszerű, hogy valaki ne emlékezzen egy utazásának az időpontjára legalább közelítőleg (mikor volt szabadságon, mikor volt tanszünet, stb.)

Első blikkre úgy tűnik, hogy te valaki másnak az utazását szeretnéd kinyomozni.

2017. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezt én is gondoltam, hogy telefonon biztos nem fognak semmilyen adatot kiadni, hiszen nem tudom magam igazolni. De egyáltalán van róla adatuk, és ha személyesen megyek akkor kiadják az infót?
2017. okt. 18. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!