Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha repülővel utazok, akkor...

Ha repülővel utazok, akkor tényleg levetkőztethetnek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve Berlinben figyeltem, ahogy egy kigyúrt fickót kiemeltek a sorból és betessékelték egy ajtón. Aztán egy anyuka külsejű nő következett. Kicsit somolyogtam, hogy tipikus terrorista, de nem kellett volna, engem is lekapcsoltak (én is hasonló típus vagyok).

2 férfi és 2 nő volt még bent rajtam kívül, a cipőt és a lebernyeges kardigánomat kellett levenni. Egy nő a cipőmet vizsgálta át, a másik letapizott, észrevette a papírzsepit a zsebemben, meg kellett mutatnom. Tehát farmer, póló, zokni maradhatott. Mindenki kesztyűben volt. A férfiak a kézipoggyászomat pakolták ki, mindent megtudtak rólam (tiszt. betét, dezodor, gyógyszerek).

Próbáltam magam nem kínosan érezni.

Udvarias, határozott, profi bánásmód.

2017. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Most már nálunk is van testszkenner, nem kell vetkőzni. De cipőt, övet gyakran levetetik. Amúgy nekem elég nagy mellem van, sokszor körbetapizták, hátha oda dugtam valamit. Úgy látszik, egy jó nagy melltartó jó rejtekhely :-)
2017. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!