Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair beszállókártyát elég...

Ryanair beszállókártyát elég sima fénymásoló papírra kinyomtatni, vagy keményebb jagy papítta kell nyomtatni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a lenyeg, hogy a kodot le tudjak rola olvasni. A papir anyaga nem fontos.
2017. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
jagy papítta
2017. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sima papírra kell, sőt a Ryanair appban is bemutathatod, akkor nyomtatni sem kell.
2017. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Harrer Gusztáv válasza:
Sima papír is jó, de ha repülőt akarsz hajtogatni...
2017. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kinyomtatni sem fontos. ahogy korábban írták, a papír minősége teljesen mindegy, sőt a Ryanair appban is bemutathatod, de az is elég, ha lemented a telefonra a jegyet és úgy bemutatod a képernyőn.

a papírnak csak annyi előnye van, h nem tud lemerülni, összetörni, kevésbé akarják ellopni és gyűrötten is olvasható általában.


én egy időben a biztonság kedvéért kinyomtattam, de már teljesen leszoktam. van nálam két telefon, mindegyiken rajta van, még sosem volt vele gondom. előttem láttam h mások bénáztak kicsit, h nem sikerült jól odatartani a scannerhez, többedik próbálkozásra tudták csak leolvasni, meg volt aki nehezen találta a telefonon. de amúgy még nem volt gondom vele. legalább egy éve egyáltalán nem nyomtatok ki semmilyen online vett jegyet. színházhegyseket sem, pedig azokra még mindig ráírják, hogy ki KELL nyomtatni...

2017. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!