Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Fontos kérdés a börőnd amit...

Fontos kérdés a börőnd amit vettem utazáshoz hibás rajta van ugyan a cipzár de nem tudom összehuzni ugyanis hibás a foga késő vettem, észre a hibát rajta elfogadják ha orvosolom a problámat valamivel a repülőtéren? (Budapest Airport)?

Figyelt kérdés
Segíts nekem a hibás börőnd elfogadható-e ha javítom a hibát

#utazás #javítás #bőrönd #elfogadható-e
2017. okt. 26. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Végső esetben be tudod fóliázni a reptéren, és nem is látszik, hogy hibás. Azért valamivel fogasd össze fóliázás előtt.:-)
2017. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A KÖZEPÉN VAN A KÉT CIPZÁR DE A KÉT SARKÁRA CSINÁLTAM KÉT KÉT LYUKAT ÉS ESETLEG CIPŐFÜZŐVEL ÖSSZEKÖTNI LEHETSÉGES-E ? VAGY BELE KÖTNEK HOGY VESZÉLYES-E MÁSRA INKÁBB MEGKÉRDEZEM MÉG VAN IDŐM CSERÉLTETNI VAGY BE SZEREZNI MÁSIKAT
2017. okt. 26. 10:09
 3/10 A kérdező kommentje:
OLVASTAM AZT IS HOGY FOLIÁZÁS IS LEHETSÉGES DE VISZONT AZ PLUSZ KÖLTSÉGGEL JÁRNA
2017. okt. 26. 10:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyílván nem ölni megyek és kisebb cipőfűzőre gondolok én nem amivel akár megölhetnék egy embert is :)
2017. okt. 26. 10:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy hogy ne kelljen füzetnem írjatok tippeket mivel csatolhatnám össze úgy hogy elfogadható legyen
2017. okt. 26. 10:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha feladott poggyászként viszed, vagy fóliáztasd le, vagy vegyél újat. Dobálják, leesik, ki fog szóródni belőle minden. Kézipoggyászt nem fóliázhatsz le, kétséges, átengedik-e úgy, hogy nem zárható rendesen.
2017. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Nem tudod visszavinni, megreklamálni a bőröndöt ott, ahol vetted?

2. Cipőfűzővel összekötheted, főleg ha feladott poggyász, sőt otthon is befóliazhatod, persze valami erősebb fóliával.

2017. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolso: Otthoni foliazast par eve a legtobb repteren nem engedik mar! Tudom, mert mi is foliaztuk otthon egy ideig, aztan egyszer kozoltek, hogy mar nem lehet. Le kellett szednunk a foliat ott a repteren..

Nem tudom Budapesten engedik-e meg.

2017. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ok köszi, nem tudtam, hogy már nem lehet, régebben láttam, hogy páran ezt otthon oldották meg.
2017. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cseréltesd ki a bőröndöt - szét fog szakadni, ahogy dobálják és kiborul minden. Aztán vagy megkapod az összes cuccodat - vagy nem...
2017. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!