Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mért tartott ilyen sokáig a...

Mért tartott ilyen sokáig a felszállás?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem. Általában kb 3 perc alatt onnantól számítva, hogy elhagyjuk a földet mindig felértünk a repülési magasságba vagy legalább is jóval a felhők fölé, de legutóbb amikor repültem kb 10 perc alatt sikerült ezt megtenni és sokáig nagyon alacsonyan repültünk.


Nem csak nekem volt furcsa, sokan aggódóan ugyanerről beszéltek egymással felszállás közben.


Nem vagyok annyira tapasztalt, összesen kb 15x repültem még, de nekem furcsa volt.


Mért tartott ilyen sokáig?



2017. okt. 28. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
sűrű légtér miatt alacsonyabban kellett repülniük pl. rengetegszer előfordul a zsúfolt légtér miatt, hogy nem megszokott magasságon repülnek a gépek.
2017. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Alapvetően minél előbb el kell érni a repülési magasságot, mert ott fogyaszt a legkevesebbet a repülő.

Nem tudhatjuk, hogy mi volt a valódi ok, hogy nem ez történt.

2017. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2# Nem, de ha a szakmában dolgozol vagy sokat repulsz lehet pár ötleted :)

Most mi a baj azzal, hogy kíváncsi vagyok?

2017. okt. 28. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi baja, ne legyél már hiperérzékeny. A 2-es semmi bántót nem írt, valóban nem lehet tudni az igazi okot, de én is a zsúfolt légtérre gondoltam először.
2017. okt. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

"Most mi a baj azzal, hogy kíváncsi vagyok?"


Ezt hol álmodtad, hogy bajom van a kérdéseddel???

2017. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!