Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki? , aki jártas a túlsúly...

Valaki? , aki jártas a túlsúlyos emberekkel kapcsolatos kritériumokban, az legyen szíves informálni!

Figyelt kérdés
A nővérem Floridában él, és szeretnék kimenni hozzá. 140 kg-os 22 éves lány vagyok. Lehetséges, hogy nem engednek fel a repülőre vagy hasonló? Mit kell ezekkel kapcsolatban tudni? Légyszi ne gyertek ilyen "fogyjál le" kommentekkel, mert ez a része nem érdekel. :) Köszönöm!
2017. nov. 2. 03:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
140 kg-val simán felengednek. USA-ban ki sem nagyon tűnsz a tömegből.
2017. nov. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hallottam olyat is, hogy 2 jegyet kell venni? Ez hogyan működik?
2017. nov. 2. 06:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell 2 jegy. Egyenlőre legalàbbis nem. Ha ennyire aggòdsz, akkor ne sima economy osztàlyon utazz, hanem premium economy-n. Nagyobb ülèsek, nagyobb tèr, de olcsòbb mint a business osztàly.
2017. nov. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hivd fel a tarsasagot, kerdezd meg, hogy ez gondot okozna-e.
2017. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem KELL 2 ülőhelyet válrani, de kényelmi szempontból lehet extra seat-et vásárolni, amiért persze fizetni kell, de legalább tudod, hogy nem ül melletted senki, így kényelmesen el fogsz férni.

Persze hogy felengednek a repülőre és el is fogsz férni :)

2017. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

En elég sokat repülök mindenféle járatokkal.


Pont pár hete volt, hogy a repülön mellettem egy nagyobb darabb férfi ült és a felesége mellette is nagyobb darabb volt, és a férfi a lábát nem tudta hova tenni így sokszor az enyémhez ért. èn ezt utálom, miért nekem kell szenvednem a másik nagysága miatt. Ès ezek az emberek nem voltak 100kg felett.


Èn azt tanácsolom ha jól akarod érezni magadat vagy vegyél két jegyet, vagy foglalj nagyobb kategoriás helyre ahol nagyobb a hely. Neked is jobb lesz és másnak is jobb lesz ez.

2017. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felengednek a gépre, persze. A túlsúlyos embereknek a stewardessek szoktak adni seatbelt bővítést, ha nem érne át, de amúgy csak ennyi.
2017. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2017. nov. 6. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!